logo

ADD Kestel Şubesinden Çanakkale’ye Ziyaret

     Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kestel Şubesi, bu yıl 108.si kutlanan Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümü etkinlikleri kapsamında Cumartesi(yarın) Saat: 01:00’de  Çanakkale’ye gidecek.

     Dernek üyelerinin yanı sıra vatandaşların da katıldığı Çanakkale ziyaretinde ADD üyeleri, binlerce şehit verilerek kazanılan savaşın, şanlı tarihini bir kez daha yerinde görme imkânı bulacaklar.

Savaşın en çetin geçtiği alanları ziyaret edecek olan dernek üyeleri ve vatandaşların yoğun duygu seline kapılmaları tahmin ediliyor. Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan ADD Kestel Şube Başkanı Ramazan Kestane, Çanakkale Zaferi’nin önemine dikkat çekerek, “Nesilden nesile aktarılması gereken bu büyük zaferi bir kez daha yerinde anmanın gururunu yaşayacağız. Çanakkale Zaferi, bu toprakların ne zorluklarla kazanıldığının en yakın göstergesi. Tüm dünyaya Türk’ün gücünün kabul ettirildiği Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıldönümü kutlu olsun. Çanakkale ziyaretimizde bizleri yalnız bırakmayarak, etkinliğimize destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Share
184 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?