logo

Alt yapının şahlanışı

Kestel Belediyespor U -17 takımı İnegölspor ile beraber, 28 mart 31 mart tarihleri arasında Yalova da Türkiye şampiyonası gurup maçlarını oynayacaklar. Gençlerimize ve takımın hocasına şimdiden başarılar dileriz.
Kestel belediyesporun U-15 takımı gurubunu 3. sırada bitirmiş ve final maçları oynamaya hak kazanamamıştır,
Kestel belediye u-16 takımı gurup maçlarını oynamaya devam etmekte olup, gurubunda Tütünsporla aynı puanda ve 2.nci sırada bulunmaktadır. U-15 ve U-16 takımlarını çalıştıran Recep Güneş hocamıza başarılar dileriz,
Futbol takımımız, Bursa şampiyonasında Bursa Demirtaşspor ile Kestel ilçe spor salonunda karşılaştı ve rakibini güzel bir oyundan sonra 18-10 yenerek, Bursa şampiyonu olarak Bursa’yı Samsun da yapılacak olan Türkiye sampiyonası finallerİnde temsil edecek.
Kestel alt yapı kordinatörü Erdoğan Sarıuşak’ın ve alt yapı hocaları Recep Güneş, Hakan Gözütok, Orhan Gümüşkaya’nın Kestelsporu, başarıdan başarıya koşan bir yarışmacı takım hüviyetine kavuşturdukları görülmektedir.
Yalnız, bu kadar yarışmacı takımın ilk defa düzenlenen salon turnuvasında ilgisizlik ve takım yöneticilerinin vurdumduymazlığı gözlerden kaçmadı. Bence, artık bizlerin alt yapımıza güvenip, onlara sahip çıkarak mazimizde bize güzel şampiyonluklar yaşatan Kestel altyapısından yetişen ve arkadaşlık kavramını sahaya yansıtan sporcuların olması tek dileğimiz.

Share
279 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?