logo

Atatürkçü düşünce Derneği: “Rantiyeci Siyaset Yeter Artık”

Büyük Atatürk’ün kurduğu kurumları ortadan kaldırarak açtığı fabrikaları, milletimize bağışladığı arazileri, vatanımızın toprağını, taşını, dağını, limanlarını, adalarını, ormanlarını ve madenlerini uluslararası güçlerin şirketlerine peşkeş çeken siyasi iktidar; hukuku çiğneyerek Atatürk Orman Çiftliği’nin kalan kısımlarını da ihale yoluyla satmaya hazırlanmaktadır.
Kurtarıcımız ve Kurucumuz Büyük Atatürk’ün yoktan var ederek 1937 yılında hazineye bağışladığı Atatürk Orman Çiftliği’nin arazileri bin bir hileyle yağmalanmaktadır.
Tek kişi rejiminin denetimi ve hukuku devre dışı bırakan uygulamalarıyla gasp edilen Atatürk Orman Çiftliği milletimizin malıdır. Yağmacı ve rantiyeci siyaset milletimize zarar vermekte ve ulusal geleceğimizi tehdit etmektedir.
Bu nedenle; Atatürk Orman Çiftliği’nin kalan kısımlarının satışına yönelik yapılaca ihalenin iptali için yasal yollara başvuracağız. Milletimizle, ilgili kurum ve kuruluşlarla bir ve bütün olarak rantiyeci ve yağmacı siyasi zihniyetten hesap soracağız.
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ

Share
323 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?