logo

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

başarılı kestelsporlu tekvandocular
Kestel Belediye Spor Tekvando takımı sporcuları Eylül ayı sonunda Mudanya da 23 Takımın katılımı ile düzenlenen Kulüpler arası bölge şampiyonasında takım halinde üçüncülüğü elde ederek, önemli bir başarıya imza attı.
Başarılı sporcular Kestel belediyesi tarafından ödüllendirildi. Belediye Meclis Salonunda düzenlenen Törene; Belediye Başkanı Yener ACAR, Kestel Belediye Spor Kulüp Başkanı Cengiz BAYRAK, Meclis Üyeleri, Kestel Belediye Spor Kulüp yönetim kurulu üyeleri sporcular ve Takım Antrenörü iştirak etti.
Ödül Töreninde bir konuşma yapan belediye Başkanı Yener ACAR, “Kestel Belediye Sporumuz sürekli kendini yenileyerek başarıya doğru koşar adım ilerliyor. Salon sporlarında milli formaya kadar uzanan gurur kaynağımız sporcular yetiştiriyor kulüp yönetimimize ve değerli hocalarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün kulüp bünyemizde 2000 aşkın sporcumuz lisanslı olarak spor yapmakta bu da şunun için önemli en az 2000 çoğumuz kötü alışkanlıklardan kahvehane ortamından internet kafelerden uzak duruyor demektir. Bizler kulübümüzde spor yapan gençlerimize şunu aşılıyoruz. Spor elbette ki önemli fakat asıl önemli hedefimiz okulumuz dersler mutlaka iyi olmak zorunda eğer spor derslerin ve günlük hayatın gereksinimlerinin önüne geçiyorsa hem aileler hem de bizler bunu kabul edemeyiz. Bu yüzden öncelik dersler sonrasında kalan zamanımızda spor tek adresimiz olmalı. Başarılı olan kardeşlerimizi bir kez daha tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Daha sonra protokol mensupları tarafından başarılı sporculara ödülleri dağıtıldı.

Share
193 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?