logo

BAŞKANLAR KESTEL’DE BULUŞTU

Bursa ili Belediye Başkanları Aylık istişare toplantısı Kestel’de düzenlendi. Saitabat mahallesinde düzenlenen programa Ak Parti İl Başkanı Cemalettin TORUN, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE, Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN, İnegöl Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan TAŞ, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan TATLIOĞLU, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı EDEBALİ, Keles Belediye Başkanı Mehmet TEKE, Harmancık Belediye Başkanı Mustafa ÇETİNKAYA, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa IŞIK, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet ÇAĞLAYAN, İznik Belediye Başkanı Osman SARGIN, Gemlik Belediye Başkanı Refik YILMAZ, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman ÇELİK, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve Genel Müdürleri iştirak etti.
Belediye başkanlarının eşleri ile birlikte iştirak ettikleri toplantıda Ev sahibi Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR, ilçede gerçekleştirilen hizmetler ile ilgili bir sunum yaparken merkezi hükümet ve büyükşehir belediyesi tarafından ilçede hayata geçirilen çalışmalar içinde teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE ise, büyükşehir tarafından Kestel de hayata geçirilen çalışmalar hakkında bilgi sundu.
Ev sahibi Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR programla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Aylık olarak gerçekleştirmiş olduğumuz Belediye başkanları istişare toplantımızın bu ayki bölümünü ilçemizde gerçekleştirdik. Eşleri ile birlikte toplantımıza iştirak ederek bizleri onurlandıran tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İlçemizin kısaca tanıtımını yaparak başladığımız sunumumuzda Kestel’de hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve hedef çalışmalarımız hakkında bilgiler aktardık. Oldukça verimli geçtiğine inandığım toplantımızın son kısmında ülke ve il gündemimizdeki konular ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunduk. Programımıza iştirak eden İl ve ilçe başkanlarımıza, Belediye başkanlarımıza ve değerli eşlerine, Büyükşehir belediyesi bürokratlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Share
305 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?