logo

Beklenen Proje Kestel’den

     İlçemizde güzel şeylerde oluyor. Uzun zamandan beri Projelerinin çalışmalarını sürdüren  Hasan Aslanoba Anadolu Teknik Meslek lisesi Öğrencisi Emre Yıldırım, sonuçtan memnun. Semeresini gördüğü çalışmayı danışman Hocası Serhan Dinçbaş ile birlikte  yürüten Emre Yıldırım, kendisine sponsorluk desteğinde bulunan KESİAD ve KOSAB yönetimine de teşekkür ederek, “Daha büyük başarılara odaklanmak istiyorum. Beni destekleyen Aileme, ve Hocalarıma minnettarım” dedi.

    12 Mart tarihinde Uludağ üniversitesi Mete Cengiz kültür merkezinde yapılan, 51. Liseler arası Araştırma projeleri yarışmasında dereceye girerek topu ödüllendirildi.

     Nanoselüloz bazlı balistik kompozit üretimi ve mukavemet özelliğinin araştırılması adlı projesi ile dereceye giren Emre Yıldırım, “Danışman Serhan hocam olmasa, ben bu projeyi yapamazdım. Projemde güvenlik güçlerimizi daha hafif ve daha kompakt bir tasarımla korumayı amaçladım, çeşitli nanoteknolojik ürünleri bir araya getirdim ve zırhımı oluşturdum sonucunda, nanoteknoloji harikası bir zırh elde ettim ve kurşun kalem geçirmezliği sağladım” dedi.

     Kestel Yöre Gazetesi olarak kendisini ve imkan sunanları tebrik ediyoruz.

Share
2896 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?