logo

Belediye Başkanını Valiye şikayet etti

Bursa Valisi Yakup Canbolat ve beraberindekiler ilçe esnafımızı gezerek, pandemiye daha da fazla dikkat edilmesi hususunda uyarılarda bulundu.

     Esnaflarımız, karşısında Valiyi, kaymakamı ve Emniyet müdürünü görünce, kısa bir şaşkınlık geçirseler de, ikramlarda bulunmayı ihmal etmedi.

     Esnaflar gezildikten sonra soluğu Çınar camii avlusunda alan heyet burada hem dinlenmek, hem de günün yorgunluğunu kısa süreli atmak için mola verdi.

     Gazetemizin sürekli gündeme getirdiği, Aylisam inşaatın mağdur edildiği haberlerine duyarsız kalan Belediye Başkanı Önder Tanır, burada valiye şikayet edildi.

     Aylisam İnşaat sahibi İhsan Ay, Valiye dönerek, “Efendim ben burada Kestel Belediyesi tarafından mağdur ediliyorum. 180 daire devam eden inşaatlarımız belediyece usulsüz evraklarla ruhsatlarımızı değiştirdiler. Belediyeye defalarca yazı yazıp yapı denetim atanmasını istedik ama atama yapmadılar” derken araya giren Önder Tanır da, konunun mahkemede olduğunu söyledi. Ardından tekrar araya giren İhsan Ay, “Madem konu mahkemede ve mahkeme devam ettiği halde neden ruhsat değişikliği yapıldı” diyerek, Vali Canbolat’a Belediye başkanı Önder Tanır’ı şikayet etti.

Share
644 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?