logo

BELEDİYE HİZMETLERİ TESCİLLENDİ


Belediyemizce ilçe halkımıza yönelik olarak sunulan hizmetlerin kalitesinin arttırılması ve tescillenmesi amacıyla başlatılan Kalite belgesi sürecinde yapılan denetimler sonrasında Belediyemiz ISO 9001-2008 Kalite belgesi almaya hak kazandı.
Kalite belgesinin teslimi için düzenlenen törene Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ. Vali Şahabettin HARPUT, AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat YALÇIN, Bursa Milletvekillerimiz. Canan Candemir ÇELİK, Bedrettin YILDIRIM, Tülin Erkal KARA, Mustafa Kemal ŞERBETÇİOĞLU, Hakan ÇAVUŞOĞLU, İlçe Kaymakamımız Cemil AKSAK, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE, Belediye Başkanı Yener ACAR, Protokol mensupları Davetliler ve ilçe halkımız iştirak etti.
Törende bir konuşma yapan belediye Başkanı Yener ACAR “Belediyemizce sunulmakta olan hizmetlerin kalitesinin arttırılması ve bu hizmetlerin kalitesinin tescili amacıyla Türk Standartları Enstitüsü bazında yürüttüğümüz çalışmalar tamamlanmış ve yapılan denetimler belediyemizin ISO 9001-2008 belgesi almaya hak kazandığı açıklanmıştır. Bu gün bu belgemizi sayın başbakan yardımcımızın elinden almak bizler için büyük onur” dedi.
Başbakan yardımcısı Bülent ARINÇ ise yaptığı konuşmada “çağdaş dünyada kurumlar tarafından sunulan hizmetlerin bir kalite standardında olması önemli bir şart ve kurumların bu standardı sürekli hale getirmesi gerekli. Bu konuda Kestel Belediyemizde başvurusunu yapmış ilgili kurumlarımız tarafından gerekli incelemeleri yapılmış ve Kalite belgesi almaya hak kazanmış Başta sayın başkanımız olmak üzere tüm kurum personelini tebrik ediyorum ve bu kaliteli hizmetlerin devamını diliyorum” dedi.

Etiketler: » »
Share
158 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?