logo

“BİZ BATILDAN YANA DEĞİL, HAK’TAN YANAYIZ”


Saadet Partisi GİK üyesi ve Yalova il başkanı Celal Korkmaz, Kestel ilçe başkanı Eyüp Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Kestel’li vatandaşların ve esnafların sorunlarını yerinde dinlediler.
Bu kapsamda gazetemizi de ziyaret eden Saadet Partililer, Yaptıkları bu ziyaretin sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde dinlemek olduğunu ifade ettiler. Ülkenin her geçen gün bataklığa sürüklendiğini dile getiren Yalova il başkanı Celal Korkmaz, “Gömlek değiştiren kardeşlerimizin bu ülkeyi yönetemediklerini yakınen izlemekteyiz. Bizim için iki kural vardır, ya haktan yana olacaksın, ya da batıldan yana. Bu kardeşlerimiz batıldan yana olmayı seçmiş durumdalar. Onları düşmüş oldukları bu gaflatten kurtulmaları için duamızı da eksik etmiyoruz.Saadet Partisi olarak,Türkiye’nin her yerinde şu an taramalar yapıyoruz. Bu ülkenin sorunlarını, sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. İnşallah bu sıkıntıların giderilmesi için Saadet iktidarı yakındır. Kaldı ki, partimizin almış olduğu %2 oy bile iktidarı tedirgin etmektedir. Saadet Partisinin nefesini bunlar sürekli enselerinde hissedeceklerdir” dedi.
Saadet Partisi ilçe başkanı Eyüp Kılıç, “Bizde ilçemizde ülke gündemini takip ederek, gerekli çalışma ve açıklamaları yaparak halkımızı biliçlendirmeye yönelik faaliyetlerde bulunuyoruz. Önümüzdeki günlerde bu çalışmalarımız daha yoğun bir şekilde devam edecek” dedi.

Share
178 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?