logo

Burhan Gülsevdi A.V.P. Mahallesine Muhtar Adayı

31 Mart Yerel mahalli seçimlerinde, muhtar adayı enflasyonun yaşanacağı mahallelerden birisi kuşkusuz A.V.P. olacaktır.
A.V.P. mahallesinden muhtar adayı olacağını ilk açıklayan Tuncay Özel olurken, hemen ardından da Burhan Gülsevdi, “bu yarışta bende varım” dedi.
Mevcut Muhtar Fehmi Dallı’nın da tekrar aday olacağı mahalle için zaman fazla olmasına rağmen, henüz 3 aday var. İlerleyen günlerde bu sayı kaça çıkacak göreceğiz.
İlk defa muhtarlığa aday olduğunu dile getiren Burhan Gülsevdi, “56 yaşındayım ve 49 yıldan beri bu mahallede ikamet etmekteyim. Mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Muhtarlık görevini almam halinde en uç kısımda bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara her türlü yardımda bulunmaya çalışacağız. İhtiyaç sahibi olan öğrencileri yardımsever vatandaşlar ile buluşturup okumaları için elimden geleni yapacağım. Halkımızın eksiklerini bizzat kendilerine sorup elimizden gelen bir şey ise, çözüme kavuşturacağım. Mahallemizin eksiklerini ve sorunlarını halkımız ile birlikte çözeceğiz. Bu sebeple görevi devir aldığımız takdirde Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımız ile birlikte koordineli olarak çalışacağız. Bu 31 Mart Yerel seçimlerine katılan tüm muhtar adayları arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Share
407 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?