logo

BURSA GENÇLİK HİZMETLERİ ve SPOR MÜDÜRLERİ KESTEL’DE TOPLANDI

gençlik spor
Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İlçe Müdürleri toplantısı Kestel Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapıldı. Toplantıya Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR, İl Gençlik ve Spor Müdürü Doç Dr. Süleyman ŞAHİN ve 17 ilçenin Gençlik ve Spor Müdürleri iştirak etti. ilimizde yaşayan gençler arasında her türlü sporu yaygınlaştırmak, gençlerimizi bir araya getirerek spora yönlendirmek, yurtiçi ve yurtdışı sportif faaliyetlerde ilimizin başarı ile temsil edilmesini sağlamak, başarılı sporcuların yetiştirilmesinde yaşanan sorunlarla ilgili çözüm önerilerini görüşmek için ilçe müdürleriyle görüş alışverişinde bulundu.
İl Müdürümüz ŞAHİN, Rutin yapılan ilçe müdürleri toplantılarımızla çalışmaları yerinde inceleme ve görme şansı yakalıyoruz. Ayrıca tüm ilçe müdürlerimizin kendi ilçelerinde yaptığı uygulamaları sunduğu toplantılarla, çalışmalarımıza zenginlik katıyor, yeni fikirleri değerlendiriyoruz’ dedi.
İl Müdürü Doç Dr.Süleyman ŞAHİN sporun her alanında daha ileri hedefler için çalışacaklarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak ilçelerin sportif ve gençlik faaliyetlerinin yanında olacaklarını ve ilçelere gerekli destek ve katkıyı her zaman sunacaklarını söylerken Kestel belediye başkanı Yener ACAR Başta il Gençlik ve Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Sayın Doç Dr. Süleyman Şahin ve Bursa’mızın 17 ilçesinin spor müdürlerini ilçemizde ağırlamaktan gurur duyduk. Büyük önder Mustafa kemal Atatürk ün de işaret ettiği gibi zeki çevik ve ahlaklı nesillerin yetişmesinde sporun önemli bir yerinin olduğunu bulunmakta. Bu konuda önemli çalışmalara imza atan İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüze çalışmalarında başarılar diliyorum. Bir spor kenti haline dönüşen ilçemizde her zaman her konuda destek olmaya hazırız dedi.

Share
234 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?