logo

Bursa’da Tarım ve hayvancılık fuarı başladı!

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) iş birliğiyle düzenlenen, Bursa 17. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı (BURTARIM 2019) ile 12. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı kapılarını açtı.

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14 ülkeden 285 firma ve temsilciliğin katılımıyla gerçekleştirilen fuarlar, 5 salon ve 52 bin metrekare alanda ziyaretçilerini ağırlıyor. Her yıl Ekim ayında yapılan fuar ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. 5 gün boyunca ziyarete açık olacak fuarların traktör ve tarımsal mekanizasyon satışlarını artırması bekleniyor.

Bursa 12. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarına giden Kestel Ziraat Odası başkanı Eyüp Kılıç ve yönetim kurulu; Bursa Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı, Tarım İl Müdürü ve Ziraat Odası Başkanları ile çiftçilerin sorunlarını dile getirip, bölgesel ürünlerini tanıttı. Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarlarının 12 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Share
705 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?