logo

BURSAGAZ, MUHTAR DERNEKLERİ İLE BULUŞTU

Bursagaz,güvenilir vebirlikte değerleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak ve kış öncesinde güvenli gaz kullanımına dikkat çekmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bursagaz yöneticileri bu kapsamda, Bursa’daki muhtar derneklerinin başkanları ile bir araya geldi.

Bir milyona yaklaşan abone sayısıylaTürkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden biri olan Bursagaz, kamu kurum ve kuruluşlarından özel sektöre kadar tüm kesimlerle bir araya gelerek iş birliklerine imza atıyor. Bursagaz bu kapsamda son olarak, muhtar derneklerinin başkanlarını ağırladı.

Bursagaz Genel Müdürlük binasından gerçekleştirilen toplantıya Bursagaz Genel Müdürü Dr.MarkusRapp, Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Özden, Genel Müdür DanışmanıMehmet Yaşar Çerçi, Müşteri Hizmetleri Müdürü ve ilgili birimlerin yöneticileri katıldı.

Dr. MarkusRapp: Muhtarlar, vatandaşlar ile aramızda sağlam bir köprü kuruyor
Vatandaşların ihtiyaçlarını en yakından bilen kişilerin muhtarlar olduğunu söyleyen Dr. MarkusRapp, “Vatandaşlar birçok konuda muhtarları ile konuşuyor, dertleşiyor, talep ve önerilerini iletiyor. Muhtarların vatandaşlar ile bizler arasında sağlam bir köprü olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple Bursagaz olarak, muhtarlar ile iletişim halinde olmak ve çeşitli konularda iş birlikleri gerçekleştirmek istiyoruz.Şirketimizin birlikte, sorumlu ve güvenilir ilkeleriyle de örtüşüyor.Kış mevsimine yaklaşmamız sebebiyle güvenli doğal gaz kullanımı konusunu öncelikli olarak masaya yatıracağız. Her yıl özellikle bu dönemde çeşitli iletişim kanallarını kullanarak ‘Güvenli doğal gaz kampanyası’ düzenliyoruz. Muhtarlar aracılığıyla kampanyamızın çok daha geniş kesimlere yayılacağını düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemde de iş birliklerimizin artarak süreceğini umuyoruz” dedi.

ToplantıdaBursagaz ile muhtar dernekleri arasındaki iletişimin artırılması ve güvenli doğal gaz kampanyasının detayları konuşulurken, dernek başkanları, vatandaşlardan gelen talepler hakkında Bursagaz yöneticilerini bilgilendirerek çözüm önerilerini paylaştı.

Share
430 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?