24° Açık
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.77

Çataltepe Mevkiinde Yangın

     İlçemizin Çataltepe mevkiinde geçtiğimiz gün yangın çıktı. Yangına helikopterler müdahale ederken, Arazi yapısı araçlar için uygun olmadığından helikopterler yangına havadan müdahale etti. Yangının daha önce çalınan kabloları onarmak isteyen ekiplerin kaynak makinesinden çıkan kıvılcımla meydana geldiği iddia edildi.      İddialara göre, bölgede daha önce çalınan bakır kabloları onarmak isteyen ekiplerin kaynak makinesinden çıkan kıvılcım […]
KESTEL - 07 Ağustos 2019 21:27 A A

     İlçemizin Çataltepe mevkiinde geçtiğimiz gün yangın çıktı. Yangına helikopterler müdahale ederken, Arazi yapısı araçlar için uygun olmadığından helikopterler yangına havadan müdahale etti. Yangının daha önce çalınan kabloları onarmak isteyen ekiplerin kaynak makinesinden çıkan kıvılcımla meydana geldiği iddia edildi.

     İddialara göre, bölgede daha önce çalınan bakır kabloları onarmak isteyen ekiplerin kaynak makinesinden çıkan kıvılcım yangına sebep oldu. Yangının kısa sürede büyümesi sonucu olay yerine gelen Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ve Orman Bölge Müdürlüğü yangına müdahale etti. 7 itfaiye, 5 arazöz, 1 helikopterin söndürmeye çalıştığı yangın, arazi şartlarından kaynaklı ekiplerin çalışmalarını zorlaştırırken, Yangına karadan ve havadan müdahale edilerek, kontrol altına alındı.

Bu haber 130 kez okundu.

elit vip escort

KESTEL - 21:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.