logo

CHP Bursa’da Karaca Dönemi

9 Şubat Pazar günü kongrede 296 oy alarak Bursa CHP il başkanı Seçilen İsmet Karaca, CHP Bursa İl Binası’nda düzenlenen devir teslim töreniyle görevini, Eski İl Başkanı Hüseyin Akkuş’tan devraldı.

     Yoğun bir kalabalık eşliğinde CHP Bursa İl binasına giden İsmet Karaca, burada partililer tarafından da yoğun ilgiyle karşılandı. Devir teslim töreninde bir konuşma yapan eski il başkanı Hüseyin Akkuş, “Eğer biz CHP ailesi olarak gelecekle ilgili bir hikaye yazacaksak, iktidar olmak zorundayız bunun tek yolu dayanışma, bu yüzden seçim süresi içinde ortak bir dil oluşturmaya gayret ettim; bu da sevgi diliydi. İsmet başkanıma iki yıllık süre içinde, beraber olduğum tüm arkadaşlarımla birlikte başarılar diliyorum.” dedi.

     CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, “İl kongremizi çok iyi bir siyasi iklimde, seviyeli bir seçimle tamamladık. Kongremiz gerçek bir iktidar kongresiydi. Örgütümüzün bize tebliğ ettiği bu görevde, hep birlikte çalışacağız, bu bizim, muhalefetteki son kongremizdi bir sonraki kongre CHP iktidarında olacak, bizim bunu başarabilecek gücümüz var tek yapacağımız kenetlenmek ve çok çalışmak, başka seçeneğimiz yok ” dedi.

Share
4026 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?