logo

CHP İLÇE BAŞKANI KOZLUÖREN GÖLETİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

     Cumhuriyet Halk Partisi Kestel İlçe Başkanlığı, Kozluören köyünde yaşanan gölet sıkıntısı yerinde incelemek ve bilgi sahibi olmak için bir takım incelemelerde bulundu.

     Köy girişinde muhtar tarafından karşılanan İlçe Başkanı Hatice Doğan ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra DSİ tarafından hiçbir alt yapı çalışması yapılmadan, kayan bir bölgeye yapılan göleti incelemeye gittiler.

     Kozluören Muhtarı  Murat Yıldı ve, S.S.Kozluören Kooperatif Başkanı Hüseyin Özdaş ile birlikte Göleti inceleyen CHP ilçe Başkanı Hatice Doğan, “Günü kurtarmak için yapılan hizmetler ne yazık ki, günü bile kurtaramaz duruma gelebiliyor. Örneğin, Kozluören mahallemizin göleti. Göletin kurulduğu yerin 6 metre altından su geçtiği için gölet yerinde durmuyor ve sürekli kayma yapıyor. Oysa ki, zamanında bunun altyapı çalışması yapılsaydı, bu gibi mahallelerimizin su sorunu olmayacağı gibi gölet sıkıntısı da olmazdı. Biz buradan yetkililere sesleniyoruz. Gelin bu göleti yeniden inceleyin ve yeniden inşa edin. Su verilemeyen içi boş gölet neye yarar.” diyerek, gölet konusunda ve her konuda Kozluören köyünün yanında olacağını belirten İlçe Başkanı Hatice Doğan, Misafirperverliklerinden dolayı, Muhtar  Murat Yıldız’a , S.S.Kozluören Kooperatif Başkanı Hüseyin Özdaş’a ve Kozluören mahallesi halkına teşekkür etti.

Share
8212 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?