logo

CHP’DEN ÜMİTALAN MAHALLESİNDE GÖVDE GÖSTERİSİ

     Cumhuriyet Halk Partisi Kestel İlçe Başkanlığı, hafta sonunu boş geçirmedi. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ile birlikte, Ümitalan mahallesine giden CHP’liler burada yoğun bir ilgiyle karşılandı.

     CHP’ye yeni üye olan vatandaşların rozetini takan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey’e ilgi yoğundu. Ümitalan mahallesindeki vatandaşlara seslenen Bozbey, “Çare CHP iktidarıdır. 20 yılın sonuna geldiğinde gördük ki, iktidar ülkeyi yönetemiyor. Önümüzdeki yerel seçimlerde başarı göstererek, Bursa’yı hak ettiği şekilde yöneteceğiz” dedi.

     CHP Kestel İlçe başkanı Hatice Doğan da, “Ümitalan mahallemizin sorunlarının neler olduğunu bizler gayet iyi biliyoruz. Ümitsizliğe ve olumsuzluğa kapılmadan, mücadelemizi iktidar ile taçlandırana kadar, var gücümüzle çalışacağız. Ülkemizin ve ilçemizin CHP’ye ihtiyacı var. İktidar, 20 yıldan beri bu köylü için ne yaptı. Samanı dahi ithal eden bir anlayışın, köylümüze sahip çıkmasını beklemek yanlış olur. CHP iktidarında köy tüzel kişilikleri yeniden verilecektir. Şehirde yaşayan bir insanla, köyde yaşayan bir insan aynı tutulur mu, Üzülerek söylüyorum ki, bu iktidar köylüyü ortadan kaldırdı. Her gün ardı arkası kesilmeyen zamlardan dolayı Ürününü ekemiyor, biçemiyor, satamıyor. Ülkemizin üzerine karabasan gibi çöken bu iktidardan ilk seçimlerde kurtulup, huzurlu ve rahat bir il, ilçe ve Türkiye yaratmak için çalışacağız. O bakımdan, bizimle bu fikirleri savunan, güzel günlerin gelmesinin yakında olduğuna inanan tüm Kestel’li hemşehrilerimizi CHP çatısı altında mücadeleye ve partimize üye olmaya davet ediyorum” dedi.

Share
526 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?