logo

DEVA Partisi Kestel’de Yeni İlçe Başkanı Mümin BAHAR

DEVA Partisi Kestel İlçe Başkanlığı, 25 Aralık 2022 günü olağanüstü kongresini, Kestel parti binasında gerçekleştirdi. Daha önce il başkanlığı tarafından, Kestel İlçe başkanlığına atanan Serkan Tekyıldık’ın ilçe başkan adayı olması beklenirken, İl başkanlığı bu kez de, Serkan Tekyıldık’ın değil, Mümin Bahar’ın ilçe başkanı olmasını istedi….

     Gece yarısı bir haberle, ilçe başkanlığına aday olmaması istenen Serkan Tekyıldık, kongreye katılmadı.

     DEVA Partisi İl başkanı Serkan Özgöz’ü hedef alan Tekyıldık, facebook hesabından yaptığı paylaşımda; “Siyasetteki kirlenmişliğin, türlü ayak oyunlarının zirvesini gördüğüm ve bir gecede ilçe başkanlığından Bizans oyunlarıyla İl Başkanı Serkan Özgöz tarafından aforoz edildiğim için DEVA Partisi’nden istifa ettiğimi duyuruyor, Özgöz’ü ‘kibir’ oyuncağıyla baş başa bırakıyorum.” dedi.

Kongreye, İl başkanı Serkan Özgöz ve il yönetim kurulu üyeleri, ilçemizdeki siyasi parti ilçe başkanları ve dernek yöneticileri katıldı.  DEVA Partisinde, ilçe başkanı Mümin Bahar olurken, yönetim kurulu ise, şu isimlerden oluştu.

Ferhat Argun, Şahin Kızılyel, Ali Yavaşçay, Ali Barış, Muammer Tellioğlu, Burhan Gönül, Şeyma Çağ, Ferdi Ataç, Şener Mutlu, Mehmet Korkmaz, Hüseyin Özgür, Çetin Şaylan, Mehmet Yüzak ve Mehmet Beyazıt

28 Aralık 2022 06:39:19Son Güncelleme:
Share
312 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?