logo

ENGELLİ DERNEĞİNDEN SANDALYE VE BASTON YARDIMI

Kestel Engelliler Dayanışma ve Yardımlaşma derneği, engelli dostlarının yardımı ve toplanan bağışlarla 15 adet tekerlekli sandalye, 10 adet dirsek destekli ve 10 adet koltuk altı baston alımı gerçekleştirdi.
Engelliler Dernek başkanı İsmail Aşkın, “ilçe halkına, özellikle bu araç gereçlerin alımına katkıda bulunan dernek dostlarına çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine şöyle devam etti.
“Bazı duyumlarımız bizleri üzüyor. Dernekte toplanan paralar ne oluyor diye endişe duyanlar varmış. Daha önce de söylediğimiz gibi, her kim olursa olsun, hangi konu olursa olsun, kafasına takılan neler varsa gelsinler anlatalım. Bizim dernek olarak veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yoktur. Görüp bilmeden, kulaktan duyma şeyler ancak bizleri huzursuz, mutsuz eder..Ama bizler yine ayrım yapmadan çalışmalarımıza ve hizmetimize son sürat devam edeceğiz. Alınan bu arabalar ve bastonlar, dernekte toplanan paralarla alınmıştır. Bizler hep birlikte el ele verirsek,bir takım kişilerin dedikodularına fırsat vermezsek aşamayacağımız engel olmayacaktır.yeter ki üyelerimiz ve ilçe halkımız derneğine sahip çıksınlar bizlerin hep yanında olsunlar.
Derneğe bağış yapmak isteyenler derneğimize gelip çaylarını içip bağış makbuzunu alabilirler. Tekerlekli sandalye ve baston almak isteyenler kendileri alıp kayıt altında derneğe teslim edebilirler. Bunlar ihtiyaç sahiplerine kesinlikle ulaşacaktır.bundan kimsenin şüphesi olmasın.Bu konuda ilçe halkımızı duyarlılığa davet eder, Herkese engelsiz günler dilerim” dedi.

Share
218 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?