logo

ERASLAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Erzurum Pazaryolu ilçesinde yaşayan, fakat ilçemizde ikamet eden Nazmiye Ninenin pasaport işlemleri, MHP Kestel ilçe başkanı Ahmet Eraslan’ın araya girmesiyle hızlandırıldı.

Bakacak kimsesi olmadığından dolayı, Umreye gitmek için yıllarca baktığı ineğini satmak zorunda kalan Nazmiye Ninenin ineği ile vedalaştığı video görüntüleri duygusal anlar yaşattı.  Torunu tarafından videoya alınan Nazmiye Nine, “Sütlerini yedik, helal et kızım” seni satmak zorunda kalıyoruz demesi halkımızı duygulandırmıştı.

Bu videodaki görüntüleri izleyen Milliyetçi Hareket Partisi Kestel İlçe Başkanı Ahmet Eraslan ve Kadın Aile Çocuk Engelli Politikası(KAÇEP) başkanı  Maria Kahraman Nazmiye Nineyi Kestel’deki evinde ziyaret etti.

Videoyu izledikten sonra duygulandığını dile getiren Eraslan, “Nazmiye ninemizin Kestel’de ikamet ettiğini ve her hangi bir ihtiyacının olup olmadığını öğrenmek için ziyaret KAÇEP Başkanım ile ziyaret ettik. Nazmiye Ninemizin bizlerden herhangi bir yardım talebi olmadı. Sadece pasaport işlemlerinin hızlandırılmasını istedi. Bizde Nazmiye Nineyi  İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne götürerek pasaport işlemlerinin hızlandırılmasını sağlayarak,  pasaport başvuru işlemlerini hallettik. Nazmiye ninemizin de böylelikle hayır duasını aldık, en küçük bir katkımız olduysa ne mutlu bizlere.” dedi.

Share
394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?