logo

ETA MELCO’YA YENİ GENEL MÜDÜR

Mitsubishi Electric Corporation ortaklığı ile kurulmuş olan ve Türkiye’de Mitsubishi Electric asansörleri ve yürüyen merdivenlerinin tek yetkili satıcısı konumunda bulunan ETA MELCO’nun yeni Genel Müdürü Ufuk Bayam oldu. 19 yıldır ETA MELCO bünyesinde bulunan Ufuk Bayam, son 6 senedir firmanın Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.
Teknoloji devi Mitsubishi Electric Corporation’ın ortaklığı ile kurulmuş olan ve dünya genelinde iş merkezi, otel, çarşı gibi görkemli yapıların asansör ve yürüyen merdiven sistemlerine imza atan ETA MELCO’nunTürkiye operasyonlarını sektörün deneyimli ismi Ufuk Bayam yönetecek. ETA MELCO Türkiye ofisinde 1997 yılından bu yana farklı departmanlarda görev alan ve son 6 senedir firmanın Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışmalarını yürüten Ufuk Bayam, şirketin yeni Genel Müdürü oldu.
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve yine aynı üniversitede İşletme ve Makine Mühendisliği Master programını tamamlayan Ufuk Bayam, iş hayatına Mercedes Benz’de başladı. Ardından Mitsubishi Electric asansörleri ve yürüyen merdivenlerinin Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olan ETA MELCO bünyesine katılan Bayam, 19 yıl boyunca imza attığı başarılı çalışmalarının yanı sıra gerek satış gerekse idari ve teknik konularda yurtiçi ve yurt dışı eğitimlerini de tamamlayarak Genel Müdür olarak atandı. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilen Bayam, evli ve İstanbul’da yaşıyor.

17 Ekim 2016 09:21:28Son Güncelleme:
Share
559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?