logo

EYÜP KILIÇ: “FELAKET GELİYORUM DİYOR”

Saadet Partisi Kestel ilçe başkanı Eyüp KILIÇ, yapmış olduğu yazılı basın açıklamasında AKP iktidarını uyararak, felaketten haberdar olmalarını istedi. KILIÇ, yaptığı açıklamada; “Filistin topraklarını işgali ardından illegal bir oluşum meydana getirip, adına devlet diyen siyonist topluluk Türkiye’ye kurulan patriotların güvencesiyle Suriye’yi vuruyor.
Kürecik’e kurulan radarlarla güneydeki illerimize kurulan patriotların Türkiye’ye niçin getirildiği daha açık ve net bir şekilde ortaya çıkmış oldu.
Yakın bölgemizde meydana gelen olayların ülkemizi ilgilendirmeyeceği düşünülmez. Saldırgan ve terörist İsrail’in in Suriye ye saldırıları artarak devam edecektir. Patriotların Türkiye’ye yerleştirilmesinin ardından bu saldırıların gerçekleşmesi, amacın ne olduğuna dair açık deliller sunmaktadır. Suriye’yi daha geniş çaplı vuracağı İran’a da yoklayıcı saldırılar düzenleyeceği muhakkaktır. İsrail Suriye’deki kargaşadan yararlanarak, buradaki bazı bölgeleri işgal etmeye yeltenecek böylece İran’ın da dahil olacağı bölgesel çatışmalar başlayacaktır. İran‘ı vurma ve İsrail i savunma amacı taşıyan bu duruma karşı her zaman tavrını net bir şekilde ortaya koyan Saadet Partisi, halkımızı ve dünya kamuoyunu harekete geçirmek amacıyla, yapmaya çalıştığı her hareket protesto miting vb.. çalışmalar maalesef işbirlikçi AKP hükümeti tarafından engellenmeye çalışıldı, bazen de engellendi. Bu tehlikeler karşısında diyoruz ki :
-Türkiye, bölgesinde büyük çatışmalar çıkmadan ağırlığını koymalı, Daha fazla müslüman kanı akmadan liderlik rolünü üstlenmeli ve bölgedeki islam ülkelerini “İSLAM BİRLİĞİ “altında bir araya getirmeli.
-Türkiye, batının sömürgeci, çıkarcı reflekslerini takip etmekten vazgeçmelidir
-Türkiye, ABD ve siyonizm temelli onur kırıcı dış politikayı derhal terk etmeli.
-Başbakan BOP(Büyük orta doğu projesi)eş başkanlığından ayrıldığını gerekçeleri ile acilen açıklamalıdır.
Kapitalist sömürgecilik, katliam ve işgalin yeni adresi, maalesef yine müslüman bir ülke olan MALİ
Fransa ardından diğer sömürgeci ülkeler halkı yoksul yer altı kaynakları bakımından zengin bu ülkeye leş kargaları gibi üşüşüp katliamlara başladılar. Suni gündemlerle halkı oyalayan AKP, hükümetinin bu konuda dişe dokunur bir tavır takınmaması ise manidardır. ERBAKAN’ın yolunda olmanın ne kadar büyük bir gereksinim olduğunu anlamak için acaba ne bekleniyor?
Manevi Tehlike: Avrupa da 5 bin evladımız Hriıstiyan ailelere terk edilirken, içeride de hükümet bütün kişi ve kurum ve kuruluşlarıyla Ortodoks din adamı yetiştirecek Heybeliada Ruhban Okulunu açmak için seferber oldu. Son olarak, Vakıflar Genel Müdürlüğünden Ruhban okulu açılması için Hukuki bir engel yok açıklaması geldi. Ardından, Okulun bağlı olduğu Aya Triada Manastırı vakfına okulun etrafındaki 190 dönümlük koruluk iade edildi. Bütün bu felaketlere maalesef nicelerini eklemek mümkün. Bütün bu sorun ve felaketlerin yegane çözüm kaynağı Milli Görüş’ün tek partisi Saadet Partisidir. Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye, Adalet temelinde Adil yeni Bir Dünya düzeni ancak bizimle olur. Önümüzdeki yerel seçimler, halkımızın özlediği gerçek refah huzurun gerçek adresi Saadet Partisinin şahlanışının ilk adımı olacak”dedi.

Share
207 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?