logo

21 Şubat 2021

Ferhat Erol’a başarılar…..CHP’de Sözcü Değişikliği…


Ramazan Kestane
ramazan@kestelyore.com

     Kestel’de Ak Parti denilince akla ilk gelen isimlerden birisi, kuşkusuz Ferhat Erol’dur.

     Partinin kuruluşundan bu yana, inandığı çizgisinden hiç taviz vermeyerek, sağa-sola sapmadan ilerleyenlerden birisidir.

     O yüzden, partinin içindeki bazı muhaliflerin Ferhat Erol’a karşı bir çekememezliği de söz konusudur.

     Parti de, Gençlik kolları başkanlığı, İlçe teşkilat başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğinde bulunan Ferhat Erol’un Kestel’de AKP’ye tek başına seçim kazandırdığı da bilinir ve söylenir.

     Kendisine verilen her görevin üstesinden başarıyla geldiği de bir gerçektir.

     Aslına bakarsanız, her partiye Ferhat Erol, gibi bir adam lazım.

     Birileri; “Ben meclis üyesi olayım”, “Ben yönetime gireyim” derdini taşırken, Ferhat’ın gece yarıları direklere çıkıp bayrak astığını bilirim.

     Gelebildiği her yere başkaları gibi torpille değil, hakkıyla gelmiş bir kardeşimizdir.

     Dün sövenlerin, bugün yönetimde olduğu tiplerden değil, aksine yaptığı hizmetlerin karşılığı olarak bugün il yönetimindedir.

     Bu kardeşimizin AKP il yönetimine girmesini içerisine sindiremeyen bir güruh var.

     Hiç bir iş yapmayan, akşama kadar internet paylaşım sitelerinde onun bunun hakkında dedikodudan başka şey üretmeyen, sadece karalama yapanları görüyorum, iki yüzlülüklerini ve sindirim zorluğu çektiklerini yazdıklarından anlıyorum.

     Ferhat Erol’un bugün AKP il yönetimine girmesi ilçemiz için bence büyük bir kazançtır.

     En azından ilçemizi temsil ediyor.

     En azından bu tarafa gelebilecek bir hizmet varsa, katkı koyar diye düşünüyorum.

     İl yönetimine girerek, Kestel’deki yaver diyebileceğimiz insanların uykusunu kaçıran, Ferhat Erol, kardeşime İl yönetiminde başarılar diliyorum.

     CHP’de Sözcü değişikliği

     Cumhuriyet Halk Partisi Kestel ilçe teşkilatı, Belediye meclisindeki gurup sözcüsünü değiştirdi. 10 ay gibi bir süre gurup sözcülüğünü başarılı bir şekilde gerçekleştiren Volkan Durgut, sözcülük görevini işlerin yoğunluğu nedeniyle bırakınca, bu göreve ilçe başkanlığı tarafından Sinan Keleş getirildi.

     Şubat ayı meclisinde dikkatleri üzerine toplayan Sinan Keleş, yaptığı konuşmalar ve sunumla beğeni toplarken, ilerisi için Önder Tanır’ı epeyce terleteceğe benziyor.

Share
1155 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • ORTAK PAYDA

  05 Mart 2021 Yazarlar

         Mantık, her şart altında, dürüst, tutarlı, pervasız ve duygusuz davran: Asla soğukkanlılığını kaybetme, demektir. Mantık, düzendir, prensiptir.      Toplum hayatı, kurallara göre yaşanır. Maneviyat, ölçülemeyen değer özelliği taşır.  Maddiyat, ölçülebilen eşdeğer özellik taşır. Kurallar, toplumda ortak payda oluşturur. Bilim, bilimsel bilgi dünya bilgisi olur. Dünya bilgisi ile kurallar oluşturulur. Toplumda, ortak payda oluşturulur. Pozitivizm, düşüncenin ölçü bildiren kelimeler...
 • Lider Olmak

  28 Şubat 2021 Yazarlar

       2002’de Ak parti nasıl iktidar olmuştu. öncelik 3-Y hatırlayın yani Yolsuzluk – Yoksulluk - Yasaklar sloganı çokta iyi bir girişti ve önemli konulardı. Erdoğan’ın parmağındaki tek yüzük hikayesi, her kesimi çok etkilemişti ve devlette bir türlü iyi gitmeyen işler sık sık değişen hükümetler insanları bunalttı ve bir lider arayışına itti. Erdoğan ve AKP’nin bu samimi söylemleri umutları arttırdı ve ciddi bir destekle iktidar oldular. İlk başlarda güzel şeylerde yapıldı, tam umutlar bir kat daha artarken hatalar başladı, ...
 • GÖRDÜM HİSSETTİM

  28 Şubat 2021 Yazarlar

        Değerli Okuyucular,       Kadirşinas  Dostlar;       Yaklaşık beş aydır ziyaret vesilesi ve ilçemizde bulunan bazı firmalarımızın İhracaat imkanlarına destek olmak, kendimi de meşgul etmek amacıyla bulunduğum Amerika Birleşik Devletlerinden bu hafta döndüm.                     Gerçekten büyük bir tüketim pazarı olan Amerika Birleşik Devletlerinde pandemi v...
 • Adana’da Büyük Buluşma!…. Zabıta Müdürü Neden Görevden alındı?

  27 Şubat 2021 Yazarlar

       Audi A6 arabasını Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’a makam aracı olarak satan ve bu davranışıyla ilçe siyasetinin gündeminden düşmeyen Fatih Amil, daha sonrasında ilçe başkanlığı tarafından gurup sözcülüğünden alınmıştı.      İlçemiz tarihinde hiç yaşanmayan bu olay, birden herkesin gündemine oturdu.      Kimisi, Fatih Amil’in işlerinin bozukluğunu öne sürdü, kimisi de Önder Tanır’ın böyle yaparak, MHP gurubunu bir şekilde bağladığını söyledi.     ...