logo

GELECEĞİN YILDIZLARI “GENÇ YETENEKLER FUTBOL OKULU”NDAN ÇIKACAK

     Genç Yetenekler Futbol Okulu ilçemizde faaliyete başladı. Antrenör Bülent ÇETİN ‘ En kısa sürede buradan Bursa futboluna  dolayısıyla da Türk futboluna önemli yeteneklerin kazandırılacağından eminiz , bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz ‘ dedi.

Yaklaşık 1 yıl önce Kestel Bölgesinde çalışmalarına start veren  GENÇ YETENEKLER FUTBOL OKULU farkını hissettirmeye başladı. Şuan 150 civarında sporcusu bulunan futbol okulu U-11 ve U-12 yaş gruplarında lige katılmaya hazırlanıyor. Bursa futbolunun önemli antrenörleri arasında yer alan Bülent ÇETİN, önderliğinde gençlerin gelişimine değer katan  Genç Yetenekler Futbol Okulu öğrencilerin aileleriyle de birlikte güzel organizasyonlara imza atıyor.

TAKIM RUHU

Antrenör Bülent ÇETİN ‘’ Her yaş grubumuzun gelişim özelliklerine uygun işler yapma gayretindeyiz. Oyuncularımızın bireysel gelişimlerini takip etmeye  başladık. Takım oyunu , takım ruhu , birlikte hareket etmek , birlikte başarmak ilkelerini minik sporcularımıza kazandırmaya çalışıyoruz’dedi.

FUTBOLA BİLİM KATTIK

Üniversitelerin Beden Eğitimi Spor Bölümleri ve Uzm. Diyetisyen ekipleri ile küçük yaş gruplarına yönelik testler konusunda işbirliği içindeyiz.  Ayrıca çocuklarımızın antropometrik  ölçümlerini de yaparak fiziksel gelişimlerini de çok yakından takip ediyoruz.

YETENEKLER KAZANDIRACAĞIZ

‘’ Tesislerimizle , kullandığımız malzemelerimizle  , yaptığımız planlamalarımız  ve çalışmalarımızla kısa sürede Avrupa standartlarında bir futbol okulu olmayı başardık diye düşünüyorum. En kısa sürede buradan Bursa futboluna dolayısıyla da Türk futboluna önemli yeteneklerin kazandırılacağından eminiz bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz .’

GENÇ YETENEKLER FUTBOL OKULU TELEFON NUMARASI

BÜLENT ÇETİN : 0544 846 04 89

Share
874 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?