logo

Gururumuz Alparslan Bozlak

DSC_9847
Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 12-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenen Türkiye şampiyonasında 60 kilo sikletinde, karşılaştığı beş rakibine de mağlup eden Alparslan Bozlak, Türkiye şampiyonu oldu.
Kestel Belediye Spor Kick Boks Takımı sporcusu olan Alparslan Bozlak, Final müsabakasında son dört yılın Türkiye Şampiyonu rakibini yenerek önemli bir başarıya imza attı. Turnuva sonrasında Alparslan Bozlak ve Kestel Belediye Spor Kick Boks Takımı Hocası Kenan Milyar, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette bir açıklama yapan Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR, “Göreve geldiğimiz günden bu yana sporun sadece futboldan ibaret olmadığının bilincinde ferdi ve salon sporlarının gelişmesi konusunda yoğun bir çalışma içine girdik ve hayata geçirdiğimiz spor tesislerimiz ile Kestel’imizi adeta bir spor kentine dönüştürdük. Eğitim ve spor konuları çalışmalarımızda her zaman en ön saflarda yerlerini aldılar. Belediyemizce spor alanında yapılan yatırımlar sonrasında ilçemizin ve ülkemizin gururlandıran gerek yurt içi gerekse yurt dışı dereceler ve şampiyonluklar gelmesi hepimizi mutlu etti, inşallah sporcularımız önümüzdeki günlerde alacakları dünya şampiyonlukları bizleri ve ülkemizi gururlandırmaya devam edecekler” dedi.

Share
565 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?