logo

“İman varsa, imkan da vardır”


Saadet Partisi, Türkiye genelindeki İlçe Başkanlarını Ankara’da toplayarak yerel seçimin startını verdi. Ankara Büyük Otelde düzenlenen toplantıya katılan Saadet Partisi Kestel İlçe Başkanı Eyüp Kılıç, Milli Görüş belediyeciliğinin özlemle beklendiğini, yaklaşan seçimlerin tarihi bir fırsat olduğunu belirterek, “Bütün gücümüzle çalışacağız. Kapı kapı dolaşıp gerçekleri milletimizle paylaşacağız. Ve yeniden işbaşına gelip, stres şehiri değil, huzurlu şehirler inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.
Milli Görüş Belediyeciliği’nin bir marka olduğuna dikkat çeken İlçe başkanı KILIÇ,
“Yeni belediyecilik anlayışını biz gerçekleştireceğiz” Milli Görüşün Belediyecilik başarısının asla kişisel olmadığını, başarının temelinde inanç, zihniyet ve gömlek meselesi olduğunu vurgulayarak, Bayramdan sonra mahallelerde ve köylerde “söz sizde” programları düzenleyeceğiz. Saadet Partisine genelde ve yerelde şiddetle ihtiyaç olduğunu vurgulayan KILIÇ, “İman varsa, imkan da vardır” dedi.
18 yaş ve askerlerin oy kullanmasının da siyasi bir kurnazlık olduğunu ifade eden SP ilçe başkanı, bu oyunu ancak biz bozarız diyerek, Bazı insanların, “Ak Parti ile siz, kardeş değil misiniz, aranızda ne fark var” diye sorduklarını aktaran Eyüp KILIÇ, iki parti arasındaki temel farkları ve Milli Görüş Lideri Erbakan’ın yolunu şöyle özetledi:
“Biz İslam Birliği diyoruz, Onlar Avrupa Birliği diyor.
Onlar Türkiye’yi Avrupa’ya kuyruk yapmak için AB Bakanlığını kurmuşlardır.
Biz Müslümanları bir araya getirmek için D-8’leri kurduk.
Biz hiçbir zaman haçlılarla ittifak yapmadık. Batı’dan medet ummadık.
ABD’yi, İsrail’i dost ve müttefik olarak tanımlamadık.
Üç-Beş kuruş gelecek diye parayla toprak satmadık.
Peygamberimize hakaret edilirken, milletin gazını almadık.
Hiçbir zaman küresel egemenlere teslim olmadık!”
İki parti arasındaki farkları, bu şekilde ortaya koydu.

Share
176 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?