logo

İYİ PARTİ İL YÖNETİM LİSTESİ

Kongresini geçtiğimiz pazar günü yapan İYİ PArti İl yönetimi şu isimlerden oluştu.

BAŞKAN
YÜKSEL YILMAZ
YÖNETİM KURULU ASİL
ADİL BAYRAKTAR
ERGÜN ELİBOL
İBRAHİM TUGAY ATEŞ
RUFAYİ TARSUS
ADNAN KOCA
ERKAN ZORBA
İLYAS ALBAYRAK
SALİH ALKAYA
AFET GÜRORMAN
ERTEN KAYAN
İSMAİL ŞENOL
SALİH PINARBAŞI
AHMET AYDIN
FARUK AYDIN
KAZIM HALUK ÜNAL
SERDAR BURULDAY
AHMET KOÇ
FATİH KARABATI
KEMAL ATAÇ
SİNEM TOPLAN
AYŞE AKGÜN
FATİH YILMAZ
LEVENT ÖNCÜ
ŞENTÜRK AYDIN
AYŞEGÜL ÖZYİĞİT GÜL
FAZLI SEYİS
LEVENT ÖZEREN
TAHSİN KÜÇÜKASLAN
BAYRAM KAZANCI
FERİDE BUDAK
MEHMET AYBARS YILANLI
TEVFİK DEMİR
BEYHAN ERDOĞAN
GÜLCAN SOMUNCUOĞLU
MEHMET YILMAZ
TURAN AKTAŞ
BİRGÜL YILDIZ GÜNAY
GÜNAYDIN İZMİRLİ
MESUT ŞEN
ÜSTÜN TUNALIGİL
BİROL MUMCU
GÜVEN TURAN
NERMİN CEYHAN
YAHYA BAHADIR
DİLAN ATEŞ
HALİL BUDAK
NURETTİN BACAK
YAVUZ AKPINAR
DİLEK KARABIYIK
HALUK HISIMCIL
OĞUZ HANÇER
YUNUS EMRE AKAR
DOLUNAY KIRICI
HASAN SAVAŞ
ORHAN GALATA
YÜKSEL SEYHUN
E.SABRİ ATLIOĞLU
HİDAYET SEVİNÇ
OSMAN AYDIN
ZAFER MİLLİ
ECE YILKAYA
HÜLYA ERYILMAZ
ÖZGÜR ŞİMŞEK
ZEHRA BEKAR
EMEL ÇAĞLAR
HÜSAMETTİN TAŞDEMİR
ÖZLEM KALPAN
SEBAHATTİN KAPLAN
HÜSEYİN KOÇAK
REŞAT KUMBASAR

YÖNETİM KURULU YEDEK
AHMET BAYRAM
KEMAL KAYA
MURAT ÜNCÜ
OĞUZ ALPEREN AYDOĞDU
ENİS ZAFER
EVREN ŞEN
NİHAT YÜKSELEN
AYKUT ERPAMUKÇU
MEHMET ALİ AKYÜZ
GÖKHAN DERE
OSMAN BAYRAM
BİLAL TOPRAK
MEHMET IŞIK
BÜLENT ASLANOĞLU
ŞABAN ABUŞOĞLU
MEHMET İŞÇİMEN
CİHAN TÜRK TATOĞLU
CEMAL ERDEM
MURAT ONAT
TURGAY UNTUT
HÜSEYİN HATİPOĞLU
TUNA GERÇEK
HASAN NAZLI
YÜKSEL SAATÇİ
ŞAKİR ÖZDERE
YÜKSEL CEYLAN
İSAK BUDAK
YUNUS EMRE KOŞAR
TALİP ARSLAN
YILMAZ DUMAN
KENAN GÜNDOĞDU
YUSUF DENİZ
FATİH EMRE HELVACILAR
CAFER GÜLER
MELİH SÖNMEZ
RANA EYİGÜN
FATİH ŞİRİN
ALİ ERDOĞAN
CENGİZ BAYDUZ
LEVENT ÇETİNKAYA
ÜMİT KEPİR
FEHİM TİRYAKİ

KURULTAY DELEGESİ ASİL
ÖMER ARAS
İHSAN KEÇECİ
ZAFER MİLLİ
İSMAİL KAHRAMAN
ERKAN SUBAŞI
AYHAN TAYFUR
BİRGÜL YILDIZ GÜNAY
AVNİ ÇİMEN ERİN
MEHMET HASANOĞLU
AHMET TÜRKMEN
AHMET KOÇ
HÜSNÜ DOĞRUOĞLU
MÜFİT BESLER
MEHMET ASLAN
MEHMET SOLAKLI
ÖZCAN ALTUNTAŞ
NİHAT DOĞAN
İSMAİL ASA
NAZIM LÜKEL
AHMET SEVİNÇ
HİLMİ DÜKKANCI
FEHİM ÇAPTIK
YAVUZ AKPINAR
LEVENT ÖNCÜ
SELAHATTİN AYDIN
GÜVEN TURAN
NİLÜFER TOPRAKÇI
BÜLENT ASLANOĞLU
ALİ EKBER CAN
İBRAHİM ALAGÖZ
DİLEK KARABIYIK
YÜKSEL CEYLAN
LEVENT ÖZEREN
YAHYA BAHADIR
ÖZGÜR ŞİMŞEK
MURAT TATLIOĞLU
KURULTAY DELEGESİ YEDEK
ZEHRA BEKAR
SEMRA DOĞAN
AYŞEGÜL ÖZYİĞİT GÜL
ÖZLEM KALPAN
NERMİN CEYHAN
DİLAN ATEŞ
GÖKHAN DERE
EVREN ŞEN
İL DİSİPLİN KURULU ASİL
ŞÜKRÜ TÜRKÖZ
DURALİ AVCI
ALİ ÇİNÇEOĞLU
HÜSEYİN ÇİBİR
MEHMET AKDAĞ
NEZİR DURGUN
FATİH ALEMDAR
MUSTAFA ŞEVİKER
ADEM ÖZERAT

Share
297 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?