logo

İyi Parti Kestel’de İstifa Depremi

İYİ PARTİ Kestel İlçe Başkanlığının çalışkan ve sevilen isimlerinden Burak KURUOĞLU geçmiş dönemki  komisyon, divan kurulu ve yöneticileriyle birlikte toplu sayıda istifa etti.

İlçe başkanlığında 4 yıl ilçe genel sekreteri ve son 2 dönemdir ilçe seçim kurulu üyesi olan Burak KURUOĞLU; yapmış olduğu açıklamasında; “Ne yazık ki ;  Siyaset, kişilerin hırs, kibir ve egolarını tatmin etme mekanizması haline dönüşmüştür.

Bizi farklı kılan şudur ki biz bir şeye sahip çıkarken Allah’a hesap vereceğimiz tarzda sahip çıkarız, birilerini memnun etmek için değil.Bizim için siyaset ; vatana olan sevginin icraata dönüşmüş halidir.Siyaset demek sadece sosyal medyada paylaşım yapmak değildir. O yüzden vatana hizmet ve Cumhuriyet değerlerimize sahip çıkmak için illaki bir partinin üyesi olmaya gerek yoktur. Biz daima Başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ ün ve dedelerimizin o zorlu şartlardan ülkemizi nasıl bu günlere gelmesini sağladıysa bizlerde üreteceğiz ve  geliştireceğiz. NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE “

Share
605 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?