logo

KAÇAKÇILIĞA GEÇİT YOK

21146_DSC_0096_201601251055
Bursaray Cumalıkızık İstasyonunda bir yolcunun davranışlarından şüphelenen güvenlik görevlisinin dikkati sayesinde bavulu kaçak sigara ile dolu Suriye uyruklu bir kişi yakalandı.

Cumalıkızık İstasyonu’nda 10 gün önce akşam saatlerinde meydana gelen olayda; istasyona elinde bir bavulla giren Suriye uyruklu bir kişinin hareketlerinden şüphelenen güvenlik görevlisi Kemal Turhan, dedektörle arama yaptı. Yapılan aramada, bavul içinde 80 karton kaçak sigara ile kaçak mallar bulundu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis, zanlıyı gözaltına alırken, el konulan kaçak sigara ve mallar ise Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy ve Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Akan Güvenlik Görevlisi Kemal Turhan’ın, sorumluluklarının bilincinde, ciddi, dikkatli ve özverili çalışmasından dolayı kutlayarak, teşekkür etti. Levent Fidansoy, “Sadece Bursa’nın ulaşım ağını yönetmekle kalmıyoruz, önceliğimiz yasa ve normlara uygun taşımacılık ilkeleri çerçevesinde, yolcuların hızlı ve güvenli seyahat etmelerini sağlamaktır. Bunu da gerekli teknoloji, güvenlik teknikleri ve sürekli eğitimlerle destekliyoruz” dedi.

Share
202 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?