logo

KADIN MUHTARLAR BURSA’DA BULUŞUYO

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen ‘Kadın Muhtarlar Buluşması’ etkinliği, 200’ün üzerinde kadın muhtarı Bursa’da buluşturuyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek “Kadın Muhtarlar Buluşması” etkinliği 6 Mart Pazartesi (BUGÜN) günü misafirlerin gelişi ve Başkanlık kabulü ile başlayacak. Başkanlık kabulünün ardından ise Yönetim Kurulu ve istişare toplantısı yapılacak. Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kadın Kollarına üye 23 İlden ve Kıbrıs Muhtarlar Federasyonundan gelecek 200 muhtarın katılım sağlayacağı etkinlik 8 Mart Çarşamba günü Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Başkanlık Binası Uludağ Salonu’nda “Ekonomide Kadın Girişimciler” konulu panel ile devam edecek.
KOSGEB Uzmanı Yerkan Güven’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek panele İtalya Fahri Konsolosu ve UCOİM Dünya Başkanı Yrd. Doç. Dr. Oya İzmirli, BUİKAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Baykan ve Girişimci İş Kadını Hatice Koloğlu panelist olarak katılım sağlayacak.

Share
177 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?