logo

“KAR YOLLARI KAPADI”

rmzn
Yaklaşık iki haftadan beri, paylaşım sitesinde paylaşılanlar Kestel Milliyetçi Hareket Partisinde bir hareketlilik yarattığı gibi, ilçemizde de meraklı bir şekilde takip ediliyor.
Uzun yıllar ilçemizde Halk eğitim Merkezi Müdür yardımcılığı görevinde bulunan ve sesinin gür çıkmasından dolayı, özel gün ve programlarda sunuculuk yapan Hacı Bilgici, Kestel’de internet fenomeni Fuat Avni’den daha çok takip edilir hale geldi.
Her yazdığı mesajın altında inceden inceye mesaj veren Hacı Bilgici, yaşamış olduğu sıkıntıların bu tür sebeplerden ve arkadaşlarına güvenmesinden dolayı kaynaklandığını iddia etmekte.
Kendisiyle görüştüğümde, “Kar yolları kapadı Ramazanım…” derken bile, yüzünde yorgunluk, bıkkınlık ve yediği kazıkların izlerini görmek mümkün…
Kimisinden 15 yıl, kimsinden 10 yıl beklemiş Bilgici…
Ne arayan olmuş kendisini, ne de bir selam yollayan…
Tüm birikimlerimi, “zor durumda oldukları için verdim” diyor ve ekliyor: “Sonu böyle mi olmalıydı..?”
Ortada, o kadar yenilmişlik, içilmişlik varken, dost sandıklarımızın arkamızdan kuyumuzu kazdıklarını nereden bilelim…!
Görünen o ki, Kar Yolları kapamış..!
Anlattıkları ile gündem oluşturan Bilgici, ilçemizin seçkin insanlarının göründükleri gibi olmadıklarını, hovardalık ve kapatmaların yanı sıra, tefecilik ve dolandırıcılık yapanların da,
İpliğini pazara sereceğim diyerek, Hodri Meydanı çekiyor…
Yazdığı her konunun bilincinde olduğunu, hiçbir şeyin belgesiz, asılsız ve uydurma olmadığını her fırsatta dillendiren Bilgici, “Çok önemli belgeler elde ettim. Bana bu kazıkları atanlar düşünsün. Çalışmasını yaptığım ve yayın eviyle anlaştığım kitabım yakında piyasaya çıkınca ak koyun, kara koyun ortaya çıkacaktır” diyor.
Anladığım kadarıyla, Hacı Bilgici’ye kazık atanlar şapkasını önüne alıp iki kere düşünsünler. “Ben nerede yanlış yaptım” diye.
Kendisi hakkında bir derdi olan varsa, hukuk yollarının da açık olduğunu dile getiren Hacı Bilgici’nin kitabı şimdiden ilçemizde yok satacağa benziyor.
Bakalım, Kar Yolları Nasıl kapamış…1
Bekleyip Göreceğiz…

Share
198 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?