logo

“KAZANCI MAHALLESİ KAZANACAK”

Tarihi ve Turistik öneme sahip gözde mahallelerimizden birisi olan Kazancı Mahallesine, Heyecanlı, Dinamik ve Çalışkan bir muhtar adayın çıkacak olması, mahalle halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.
Karayolu ve Ulaşım sektöründe, uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra, Kazancı Mahallesi Muhtarınyeri inşasında ve yapımında yapmış olduğu gayretli çalışmalarıyla dikkatleri üzerin çeken Burhan Turan, mahalle halkından gelen “muhtarlığa aday ol” teklifine sıcak bakarak, mahalleye bilgi birikimlerini ve tecrübelerini aktarmak için aday oldu. Kazancı mahallesinin bir çok eksikliğinin bulunduğunu belirten Burhan Turan, 1964 Kazancı doğumlu ve aynı zamanda Kazancı’nın eski muhtarı ve Muhtarınyeri’nin sahibi Yakup Fidan’ın dayısının oğlu olan ve Muhtarınyeri’nin müdürlüğünü yapmakta.
Kendisiyle görüştüğümüz Burhan Turan, Muhtarlık görevine seçildikten sonra, Kazancının turizmde hak ettiği payının mahalleye yansıması ve geciken hizmetlerin tamamlanması için elinden gelen tüm çalışmayı yapacağını belirterek, 31 Mart’ta tüm Mahallemiz Kazanacak” dedi.

Share
274 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?