logo

KES-DER İhtiyaç Sahiplerini Sevindirdi

Kestel ve Köyleri Kültür Yaşatma Derneği, Ramazan ayı boyunca, 17 köy gezip, toplamda 150 ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlık ihtiyacını karşılarken, 100 ihtiyaç sahibi aileye de erzak yardımında bulundu.
20 Haziran akşamı da dernek binasında muhtarlara iftar veren Kestel ve Köyleri Kültür Yaşatma Derneği, çok isteyipte maddi durumu olmadığından dolayı umreye gidemeyen bir kişiyi kura çekerek, umreye gönderdi. Muhtarlar derneği başkanı Nejdet Diler’in çektiği kura neticesinde umreye gidecek kişi Vani Mehmet mahallesi muhtarı oldu.
Dernek başkanı Necip Arslan ise yaptığı konuşmasında, “Derneğimiz kurulduğundan beri, köy ayırımı yapmadan ihtiyaç sahibi olanlara, elinden geldiğince yetişmeye çalışıyor. Bizlerin yetişemedikleri varsa derneğimize gelip bizimle irtibata geçebilirler. Yeni kurulan bir dernek olmamıza rağmen, ilginin üzerimizde olması doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Bizler çalışmalarımıza yönetim kurulumuzla birlikte durmadan devam edeceğiz. Bu akşam ki, iftarımıza katılan herkese de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Share
271 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?