logo

Kestel Belediyesinde Kalite İzleme Denetimleri Tamamlandı

iso kestel
Kestel belediyesince, çalışmalarına geçen yıl başlanan ve ilk belgelendirme denetimi başarı ile gerçekleştirilen ISO 9001:208 Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor
Prosedür gereği; belgelendirme yapıldıktan sonra her yıl yapılması gereken izleme denetimlerinin ilki 27.08.2013 tarihinde TSE’den gelen denetim ekibi tarafından gerçekleştirildi.
TSE denetim ekibi tarafından; denetim planı uygulanarak, yapılan incelemeler sonunda sistem çalışmalarını olumsuz olarak etkileyebilecek her hangi bir hataya rastlanmadı.
TSE denetim ekibi değerlendirmesi sonucunda; Kestel belediyesinde mevcut Kalite Yönetim Sisteminin doğru olarak kurulduğu, gerekliliklerin yerine getirilmekte olduğu vurgulanarak, bu verimli çalışmaların devamının sağlanması yönünde dilekler ifade edildi.
Belediye bünyesinde gerçekleştirilen Kalite izleme denetimleri ile ilgili bir açıklama yapan belediye başkanı Yener ACAR, “Sistem gereklilikleri ile ilgili tüm çalışmalar ilgili birim personellerimizce yapılmakta, bundan sonrada aralıksız olarak bu çalışmalara devam edeceğiz, amacımız her gün daha iyiye giden ve gelişen bir sistem oluşturmak. Kalite sistemi ile ilgili çalışmalarımız ile vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırırken aynı zamanda kendi iç denetimlerimiz ile de bir oto kontrol mekanizması oluşturmuş oluyoruz. Bu sayede hizmet kalitemizi her geçen gün bir adım daha öteye taşıma başarısını gerçekleştiriyoruz” dedi.

Share
223 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?