logo

Kestel Belediyespor umut veriyor

     Kestel belediye spor 13.10.2019 Pazar günü saat 15.00 de 2019 – 2020 sezonunu Kestel ilçe stadında açtı. Kaymakam, belediye başkanı, jandarma komutanı siyasi parti başkanları ve coşkulu 12.inci adam olan seyircisiyle sezona “merhaba” dedi.

     Yeni seçilen belediye başkanı Önder Tanır yeni kulüp başkanı Kenan Cifçi ve yönetiminin Kestel de yeni bir yapılanma hamlesi başlattıkları görüldü. Kestel’in alt yapısından yetişen, çok uzun yıllar bu forma için ter döken Recep Güneş, Metin Kurt nezdinde Kestel’in alt yapısında yetişen kaptan Serdar, Engin ve diğer sporcularla özlediğimiz Kestel ruhunu geri getireceklerinin sinyallerini verdiler.

     Hemen hemen tüm sporcuların Kestel alt yapı sporcusu olması, seyiciye de büyük coşku vermiş ki, uzun zamandır hasret kalınan trübünleri tıka basa doldurdular. Yapılan hazırlık maçında İnegöl ilçemizin güzide kulüplerinden Yeni Kurtuluş spor ile hazırlık karşılaşması yapıldı. Maça iyi başlayan takımımız ilk golü kendi kalesinde görmesine rağmen devreyi bulduğu iki golle 2-1 galip bitirdi. İkinci yarıda da üstünlüğünü devam ettiren takımımız maçı 3-1 kazanarak, bu takımın süper amatörde iş yapacağı sinyalini verdi. Bu hafta başlayacak ligte ilk maçını Mudanya da Burgaz spor ile oynayacak takımımıza başarılar dileriz. (Ramiz KARA)

Share
1235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?