logo

KESTEL BELEDİYESPOR’DAN AÇIKLAMA

kestek spor logo
2014-2015 sezonuna şampiyonluk parolasıyla başlayan takımımız Kestel Belediyespor BAL (Bölgesel Amatöre Lig)i 9. grupta mücadele etmektedir.
Sezon başında Teknik Direktörlük Görevine Okan Yılmaz ile anlaşılıp şampiyonluk parolasıyla lige başlanmıştır. İlk 3 hafta oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar neticesinde Teknik Direktör Okan Yılmaz ile Yönetim Kurulumuz ve Kestelspor değerleri konusunda fikir ayrılığı gerçekleşmiş olup, görevine son verilmiştir.
Yerine; İbrahim Köseoğlu ve Ferit Özinan hocalarımı ile devam etme kararı almış bulunmaktayız. Ayrıca takıma yararlı olmayacağı düşünülen 5 sporcu arkadaşımızla karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.
İlk 4 haftada oluşan puan durumundaki konumumuz tüm taraftarlarımız gibi biz Yönetim Kurulu üyelerini de mutlu etmemektedir. Mental olarak sezon başında koyduğumuz hedeflerden şaşma olmadığını ve bu anlamda takımımıza katkı sağlayacak yeni arkadaşlar ile kadromuzu güçlendirmiş bulunmaktayız.
Takımımızı hedeflediğimiz 3. lige taşıma anlamında Belediye Başkanımız ve tüm Yönetim kurulumuzla beraber çalışmalarımızın sürdüğünü ve süreceğini tüm kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.
Kestel Belediyespor Yönetim Kurulu

Share
301 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?