logo

Kestel Kent Konseyinden ÇEPNİ’ye Ziyaret

Kestel kent konseyi
Kestel Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyeleri ağırlayan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Kent Konseyi’nin tüm Bursa’yı temsil ettiğini söyledi.
Kestel Kent Konseyi Başkanı Murat Ay ve yürütme kurulu üyeleri, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bursa Kent Konseyi’nin şehrin yerel parlamentosu olduğunu ve 17 ilçeden temsilcilerin yer aldığını söyleyen Çepni, Kent Konseyi’nin tüm Bursa’yı temsil ettiğini ifade etti. Bursa’ya sosyokültürel ve ekonomik alanda daha fazla hizmet etmek istediklerini anlatan Çepni, “Kentlilik bilinci projesi ile Bursalı olmayı anlatacağız. Dezavantajlı grupların hayatını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalarımız olacak. Sürdürülebilir kalkınma ile ekonomik alanda şehrimize hizmet etmek istiyoruz. Bursa için fikri ve projesi olan herkese kapımız açık” dedi.
Bursa Kent Konseyi olarak ilçelere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Çepni, “Tüm ilçelerimizle olan iletişimimiz gün geçtikçe artacak ve güçlenerek devam edecek. İlçeleri ilgilendiren önemli konuları işbirliği içerisinde Bursa’nın gündemine taşıyacağız” şeklinde konuştu.
Kestel Kent Konseyi Başkanı Murat Ay ise, Bursa Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçilen Hasan Çepni’ye başarılar diledi. Kestel’e değer katacak, insanların ufkunu açacak her türlü çalışmaya açık olduğunu söyleyen Ay, Bursa Kent Konseyi’ni yanlarında görmelerinin kendilerine güven verdiğini vurguladı.
Ayrıca, Bursa Gümüşhaneliler Birlik ve Dayanışma Derneği, Türkiye İktisadi İdari Bilimler Birliği başkan ve temsilcileri ile Karıncalı Mahalle Muhtarı İbrahim Sarı, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Etiketler: » »
Share
294 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?