logo

Kestel konutlarda baz istasyonu tepkisi

Kestel Kırmızı konutlar mevkiinde yapımı düşünülen Baz istasyonuna mahalleli tepki gösterdi. İnsan sağlığını yakından ilgilendiren bu konuya duyarsız kalmayan mahalleli, baz istasyonuna tepki göstererek, “Mahallemizde baz istasyonu istemiyoruz. Bölgemizin en güzel yerine baz istasyonu kurulmasına hangi anlayış izin vermiyor anlamıyoruz. Kaldı ki, bu istasyonun kurulacağı yerde çocuklarımız oyun oynuyor. Bu baz istasyonunu mahallemizde istemiyoruz” dediler.

     Kestel Belediye Meclis üyelerinin belediye başkanı Önder Tanır’ı aramasıyla, baz istasyonu yapılması düşünülen yere gelen Tanır, “Bu çalışmayı durdurun. Ben encümen toplantımı yarım bıraktım da geldim. Buraya yapılmayacak ama az yukarıya yapılacak” dedi ve çalışma duruduldu.

     Mahalleli ise, Baz istasyonunun Ak Güvercin parkının üst taraflarına yapılmasını istiyor.

Share
1699 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

#

Kestel konutlarda baz istasyonu tepkisi” için 1 yorum

  1. Tolga Bayraktar : diyor ki:

    Hepinizin elinde cep telefonu, çekmeyince isyan edersiniz, sizde haber yapıyorsunuz ama cahillikten ileri gidemeden. yarın birgün deprem sonrası enkaz altında kalınca cep telefonu hayatınızı kurtaracak haberiniz yok. Ama cep telefonu anteni olmadan çöptür bir işe yaramaz