logo

Kestel Saadet Partisinde Mürsel Kaya güven tazeledi

     Saadet Partisi Kestel ilçe teşkilatı 7. olağan kongresini, geçtiğimiz Pazar günü Kestel Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

     Daha önce atama ile ilçe başkanlığına getirilen Mürsel Kaya, bu kez tek liste ile girdiği seçimlerde, Saadet Partisinin seçilmiş ilçe başkanı oldu.

     Yoğun bir kalabalığın katıldığı kongrede bir konuşma yapan Mürsel Kaya, ““Kongremizin; partimiz, Kestel’imiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyorum. Kongremize katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bizleri yeniden ilçe başkanlığına uygun gören tüm partililerimize teşekkürü borç bilirim. Allah yar ve yardımcımız olsun. Partimizin başarısı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.      Yapılan kongrede, ilçe başkanlığına Mürsel Kaya getirilirken yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu. Ahmet Demirağ, Burhanettin Oktay, Ç.Erdal Albayrak, Erol Aktaş, Feti Topuz, Gıyasettin Bingöl, Levent Öztürk, Mahmut Kurt, Mehmet Doğan, M.Salih Karabayır, Mustafa Akan, Salih Uğur, Serkan Kandilci ve Süleyman Demirboğa

Share
868 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?