logo

Kestel Şoförler Odası Üyeleri apartları gezdi

     Kestel Şoförler Odası Başkanı Meysun Ayva, yapmış olduğu çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Şoförler odasının başkanlığını yaptığından beri, kalıcı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

     Öncelikle, Şoförler odasına modern 2 katlı bir yer kazandıran Meysun Ayva, şimdi de şoför esnafının yaşadığı sıkıntılarını, dertlerini tatille atabilmeleri için, Kestel Şoförler Odasına kayıtlı şoför esnafı için, Erdek Ocaklar’da 6 adet apart kazandırdı.

     Geçtiğimiz hafta sonu, Erdek Ocaklara yaklaşık 65 kişilik bir ekiple, günü birilik bir gezi düzenleyen Kestel Şoförler Odası, burada yapmış oldukları apartları üyelerine gezdirdi.

     Televizyonundan dolabına, beyaz eşyasından klimasına kadar dayalı döşeli hale getirilen apartlar, üyelerce çok beğenildi.

     Kestel Şoförler Odası Başkanı Meysun Ayva’nın, kendileri için böyle güzel ve anlamlı bir apart yaptığından dolayı teşekkür eden oda üyeleri, “Meysun başkanımız ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz. Stresli bir iş ile uğraşıyoruz. Yapılan bu apartlar, ailece tatil yapma imkanı sunuyor. Kimsenin düşünmediği böyle güzel bir projeyi hayata geçiren başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz” dediler.

     Şoförler Odası başkanı Meysun Ayva ise, “Yapmış olduğumuz 6 apartlık daireler, şoför esnafımıza hayırlı olsun. Her zaman derim, bizim üyelerimiz her zaman her şeyin en iyisine layık. Bu ve bunun gibi başka projelerimiz daha mutlaka olacaktır.” diyerek, her zaman şoför esnafının ve üyelerinin yanında olduğunu ifade etti.

Share
184 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?