logo

Kestel Tur’dan Yılın Şoförü Uygulaması

Servis ve Taşımacılık Sektörünün önemli ve güvenilir isimlerinden olan Kestel Tur, kendi bünyesindeki şoförlerden diğer servisçilerin oylarıyla yılın şoförünü seçiyor.
Derekızık mahallesinde Kestel Tura’a ait olan bahçede bir araya gelen Kestel Tur ailesi, burada düzenlediği programla şoförlere cağ döner ve içecek ikramında bulundu.
Bu uygulamanın şoförlerin kendisine daha bir çeki düzen vereceğini ifade eden Kestel Tur Başkanı Özer Turan, “Bugün burada yılın şoförü seçilen Hilmi Özkan arkadaşımızı kutluyorum. Diğer şoför arkadaşların oyuyla seçilen bu arkadaşımız, gerek güler yüzlü hizmetiyle, gerekse de trafikte kurallara tam uyumuyla yılın şoförü olmaya hak kazanmıştır. Bu arkadaşımız umarım diğer şoför arkadaşlarımıza da örnek olur” dedi.
Yılın şoförü seçilen Hilmi Özkan, Kestel Tur tarafından Plaket ve Küçük Altın ile ödüllendirildi.
Programa daha sonra katılan Şoförler Odası Başkanı Meysun Ayva ve yardımcısı Ahmet Karaca da yılın şoförüne bir küçük altın taktılar.
Böyle bir organizasyonun önemine değinen Şoförler Odası Başkanı Meysun Ayva, “Kestel Tur’u böyle örnek bir çalışmasından dolayı kutluyorum. Biz şoförler gerçekten zor bir sanatı gerçekleştiriyoruz. Sabır ve uyum bizim olmazsa olmazımızdır. Yollarda her gün çeşitli hadiselerle karşı karşıya kaldığımızdan dolayı psikolojimizde bozuluyor. Fakat, bizlerin topluma karşı örnek bir tutum sergilemesi gerekiyor, buna da şoför arkadaşların hassasiyet göstereceğine inanıyorum. Kestel Tur tarafından yılın şoförü seçilen arkadaşımızı kutluyor, bundan sonra da aynı şekilde meslek hayatına devam etmesini diliyorum” dedi.
Son olarak söz alan Yılın Şoförü Hilmi Özkan “Ben trafikte elimden geldiği kadar herkese saygılı olmak ve güler yüzlü görünebilmek için elimden geleni yapıyorum. Umarım bu yaptıklarımla birilerine örnek olurum. Beni yılın şoförü seçen tüm arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Ören Mahallesinde düzenlenen etkinlik, sabahın erken saatlerinde başlayıp akşama kadar sürdü.

Share
270 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?