logo

Kestel ve Köyleri Yaşatma Derneğinden Örnek Davranış

Kış aylarını derinden hissetmeye başladığımız şu günlerde, Kestel ve Köyleri Yaşatma Derneğinin örnek projesi içimizi ısıtıyor.
İlçemiz ve köylerinde, ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık bot ihtiyacını yönetim olarak karşılama kararı alan bu derneğimizi can-ı gönülden kutluyorum.
Kurulduğunda, “Seçimler için kuruldu, yarın kapatırlar” gibi söylentilerin asılsız olduğunun da en güzel örneğini sergiliyor şuan bu derneğimiz, yapmış olduğu bu tür çalışmalarla…
Örnek bir dernek çalışmasıyla, hemen herkesin gönlünü feth eden bu derneğimizin faaliyetleri umarız diğer derneklerimiz için de örnek oluşturur.
Kendisiyle görüştüğüm dernek başkanı Necip Arslan, burada asıl amaçlarının yardımlaşmak ve insanları teşvik etmek olduğunu söyleyerek, “Amacımız, İlçemizde ve mahallelerinde ne kadar ihtiyaç sahibi öğrenci varsa, hepsine ulaşıp bu kış gününde ihtiyaçlarını gidermek istiyoruz. Yönetim kurulu olarak, 200 öğrencinin kışlık bot ihtiyacını karşılamak için karar aldık. Cumartesi günü de, kışlık botların dağıtımını gerçekleştireceğiz. Eğer, bu talep daha da artarsa onun içinde, elimizden geleni yapacağız. Yönetim kurulumuz ile mükemmel bir uyum içerisinde bu ve buna benzer çalışmaları sürdürmeye devam edeceğiz” diyen Necip Arslan, Bizlerin bu çalışmasının da örnek olmasını istiyoruz diyerek, “bizi izlemeye devam edin” dedi.

Share
199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?