logo

KESTEL “YAP-BOZ” TAHTASI GİBİ

     Halkın, tüyü bitmemiş yetimin hakkı çarçur edilmeye devam ediyor. Trafik sorununun çözülmesi, kaldırımların genişletilmesi kapsamında yapılan çalışmalar da yap-boz işi devam ediyor.

     Kestel’in girişi ve Emniyet binasının önündeki döner kavşakta yapılan çalışmalar sökülüp yeniden düzenleniyor.

     Bu konu hakkında, başkalarının fikrine önem vermeden kendi fikrini uygulamaya geçiren Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’ın bu tutumundan dolayı Kestel belediyesi binlerce lira zarara uğramaya devam ediyor.

     Kestel’in trafik sorununu çözmesi için İstanbul Boğaziçi firmasına ödenen 240 bin TL’nin ardından, şimdide yapılan kavşak ve kaldırımların belirli kısımlarının sürekli sökülmesi, Mimar Önder Tanır’ın bu işlere ne kadar hakim biri olduğunu da gözler önüne serdi.

     Tüyü bitmemiş yetimin hakkının hunharca harcandığı Kestel Belediyesine tepkisini dile getiren bazı vatandaşlar, “Daha dün yapıldı, bugün sökülüyor. Hesapsız programsız yapılan bu işlerden belediye binlerce lira zarara uğratılmakta, bunun adı müsrifliktir, kul hakkı yemektir. Yapılacak bir işin önce alt yapı çalışmaları tamamlanır, ona göre nerede eksikler varsa tamamlanır. Ama, bizlerin gördüğü durum hiç böyle değil. Bugün yapılan, yarın sökülüyor. Kestel Belediye başkanı Vatandaşın parasını bu şekilde çarçur etmeyi bırakıp, kent dinamiklerinin sesine kulak vermelidir” dediler.

Share
1324 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?