logo

Kestel Yap-Boz Tahtasına Döndü

Gün geçmiyor ki, Kestel Belediyesi halkın parasını çarçur etmesin.

Yap-boz tahtası haline gelen ilçemizde, şimdilerde de mandıras deresinin bulunduğu kısımda yapılan çalışma,hep tepki çekiyor, hem de yaya ve araç trafiğini zorluyor.

İleriye dönük hizmetler yapamayan ve çözüm üretemeyen bir yapı ile yönetilen, Kestel Belediyesi daha dün yaptığını bugün bozuyor.

Oysa ki, yapılacak olan hizmetler daha önceden hesaplanarak yapılsa, halkın parası da boşa gitmemiş olur.

 Kendi ticaretinde bir liranın hesabını yapan Belediye Başkanı Önder Tanır, söz konusu halkın parası olunca ne yazık ki, aynı tutarlılık ve hassasiyeti göstermiyor.

Göreve geldiği günden beri, ilçemizi uğrattığı zararın neredeyse hesaplanamadığı ve kendisinden önce yapılan hizmetlerle arasına mesafe koyan ve bu yerlere atıl muamelesi yapan Önder Tanır’ın neden böyle bir yol izlediği merak konusu.

Sosyal Tesisleri değerlendiremiyor, çatısı en ufak rüzgarda uçuyor. Hasta yakınları için yapılan Kestel Devlet Hastanesinin yanındaki otele sahip çıkmıyor, otel baştan aşağıya soyuluyor. Kendi çizdiği, “Mimarlık baş yapıtım” dediği Kestel kent meydanı projesine dahi sahip çıkmayan Tanır’ın, hangi yapılana sahip çıkacağını bekleyip göreceğiz.

Share
3456 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?