logo

Kestel Yeniden Refah Partisi “TEKE’DEN SÜT ÇIKARTIYORLAR”

     Yeniden Refah Partisi Kestel ilçe Başkanlığı, yapmış olduğu yazılı basın açıklamasında şunları dile getirdi.
     “Geçtiğimiz günlerde başlatılan bir uygulamayla araba içinde sigara içenlere ceza kesme uygulamasıdır.

     Gülermisin ağlarmısın neden böyle söylüyoruz;
     Yahu bu ülkede esrar ve eroin kullanma yaşı on üç yaşına düşmüş,bu ülkede sentetik uyuşturucu bonzai okulların kapısında satılıyor, neredeyse okulların kantininde satılacak duruma gelmiş,bu ülkede sokaklarda on iki – on üç yaşlarındaki çocuklar sigara tüttürüyor,bu sigarayı alana da satana da devlet olarak hiçbir yaptırım uygulamıyor, Sigara dışında hayatımızda yüz çeşit kanserojenle bu devlet uğraşmıyor,tam tersine kanserin en önemli sebebi olarak gösterilen GDO’lu tohumları ve ürünlerin ithalatına izin veriyor sonra gidiyor arabada sigara içenlerle uğraşıyor.
   PEKİ NE DİYORUZ!
     Hiç boşuna uğraşmayın hiç kimseye yutturamazsınız, burada sizin derdiniz vatandaşın sağlığı falan değil sizin derdiniz HAZİNEYE TAHSİLAT yapmak.iş adamlarından holdinglerden tuzu kuru olanlardan toplayamadığınız vergileri vatandaştan toplamak için bu düzenlemeleri yapıyorsunuz.

 BAKINIZ DAHASI VAR!!
     30bin$ dolarlık bir arabayı üzerine koyduğu KDV ,ÖTV ile 100bin$ satıyor,arkasından o sattığı arabadan motorlu taşıtlar vergisi ile üç senede bir araba bedeli daha tahsil ediyor, arkasından bu arabadan köprü ve otoyol ücreti olarak üç senede bir araba daha tahsil ediyor, arkasından o arabaya 3tl’lik benzini vergilerle 7tl ye satıyor, arkasından o arabanın içinde sigara içen adamın sigarasını 5tl lik sigarayı vergilerle 20tl ye satıyor, yetmiyor şimdide arabanın içinde sigara içti diye ceza kesip bir günde 1 trilyon tahsil ediyor.
     Bu hükümet gerçektende çok becerikli.
     Neden, çünkü bir sigara ve bir arabadan bu kadar tahsilat yapmayı başka bir hükümet yapamazdı.
     Erbakan hocamızın deyimiyle tekeden süt çıkarıyorlar.gerçektende bravo.
     Erbakan hocamızın derslerine katıldıkları belli oluyor amma tekeden süt çıkarma meselesini maalesef yanlış anlamışlar.
     Bunlar yakında sakal traşı 3 numara ve üzeri olanlardan her bir santim için şu kadar vergi alınır diye de bir düzenleme de yaparlarsa şaşırmamak lazım.
     Biz bu örnekleri verdikten sonra diyoruz ki;
     Biz yeniden refah partisi olarak millete kaşıkla verip kepçeyle alma düzenine son vereceğiz. biz ülke olarak çok zenginiz elhamdulillah.
     Bunu milli görüş olarak elli senedir ifade ediyoruz. Tek yapılması gereken maya sahibi olan milli görüş zihniyetine sahip olan bir iktidarla bir zihniyetle Cenab-ı Allah’ın bahşettiği bu zenginlikleri mali kaynağa dönüştürmektir.
     Biz bunu yapacağız.
     Biz milletin boğazını sıkmadan milletin kemerlerini sıktırmadan bir senede 100 milyar$ kaynak bulacağız.

     Çünkü biz Milli Görüşüz
     Çünkü biz Yeniden Refah Partisi’yiz.

                                                      Yeniden Refah Partisi Kestel ilçe Başkanlığı

Share
1162 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?