logo

Kestel’de Trafik sorunu daha da arttı

     “Trafik sorununu çözeceğiz” diye iddialı bir şekilde işe koyulan ve yüksek miktarlarda paralar ödenerek yapılan projeler neticesinde, İlçemizin geldiği son nokta sizlerinde gördüğü gibi yine hüsran..

     İlçemizin ana caddelerinin kaldırımlarının genişletilmesi, yolların daraltılması araç trafiğini olumsuz şekilde etkilemeye devam ediyor.

     Sokağa çıkma kısıtlamalarında dahi trafik sorunun yaşandığı ilçemiz, beceriksiz belediye başkanı tarafından çekilmez bir hal aldı.

     Kestel’in girişi ile başlayan keşmekeşlik, merkezde de baş gösterince haliyle sıkıntılar yumağı olarak gözümüze çarpıyor.

     Kale mahallesi mandıras caddesinde sokaklarda uygulanan kaldırım çalışmalarından dolayı neredeyse, iki araç karşılıklı geçemez hale geldi.

     Konuyu gazetemize anlatan vatandaşlar, “Bu sokaklarda önceden üç araba yan yana geçiyordu ve bizlerde rahat bir şekilde yürüyorduk hiçbir sıkıntı da yaşamıyorduk. Şimdilerde ise, sabahları korna sesleriyle uyanır hale geldik. Kestel belediye başkanı ne yapmaya çalışıyor anlamakta güçlük çekiyoruz. Kestel belediyesinin ya parası fazla, ya da başındakilerde akıl yok. Buraya yapılacak bu çalışmanın parasıyla çok daha güzel ve faydalı projeler yapılabilirdi” şeklinde konuştular.

Share
3275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?