logo

KESTEL’Lİ PEHLİVANLAR MADALYALARA DOYMUYOR

Kestel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda gerçekleştirilen Yıldızlar- Büyük Minikler –Küçük Minikler Grekoromen ve Serbest Sitil Bursa İl Şampiyonası müsabakalarında Kestel Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Güreş Takımı 40 Sporcu ile şampiyonaya katılım sağladı.
Bursa İl müsabakalarına katılan sporcularımızdan 32 sporcumuz derece yaparak ilçemizi gururlandırdı.
Kestel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda gerçekleştirilen ödül törenine, Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Turan YAVUZ, Belediye Başkan Yrd. Mehmet DOĞRU, Güreş İl Temsilcisi Celalettin GÜNEŞ, dereceye giren sporcuları tebrik ederek madalyalarını takdim ettiler.
Kestel belediye başkanı Yener ACAR, konuşmasında; spora ve sporcuya desteklerinin artarak devem ettiğini belirterek katılımlarından dolayı tüm Antrenör,sporcu,idareci ve velilere teşekkür etti.
Kestel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Turan YAVUZ; İlçemizde spora desteklerini esirgemeyen Kestel Kaymakamımız Sayın Ziya POLAT‘a, Kestel Belediye Başkanımız Yener ACAR’a, Kestel Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Selim YOLGEÇEN’e, Kestel Halk Eğitim Müdürü Cemal YIKMIŞ’a, Esnaflarımız ve İş Adamlarımızdan Cengiz BAYRAK’a, Ferhat EROL ve Taner GALEVCİ’ye teşekkür etti. Müsabakalarda ilçemizi temsil eden Güreş Antrenörlerimiz Temel AKTAŞ,İsrafil KAYMAK ve sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik eder.İl Dışında Yapılacak müsabakalarda başarılar dileriz.

Share
1351 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?