logo

Kestelspor’dan Bursaspor’a Transfer

Bursaspor altyapı hocalarının görüpte beğendiği, 2008 doğumlu Selahattin Sevim’in bonservisinin Kestel Belediyespor da olduğunu öğrenen Bursaspor yönetimi, bu transfer işinin bitirilmesi için yönetim kurulu üyesi Ahmet Eraslan’ı görevlendirdi.

     Kestel Belediyespor Kulübüyle görüşen Ahmet Eraslan, bu transferin gerçekleşmesi için kolları sıvadı ve bugünde Kestel Belediyespor lokalinde bu transferi gerçekleştirdi.

     Bursaspor Alt yapı hocasıyla birlikte Kestel Belediyespor lokaline gelen Bursaspor Yiöetim kuru üyesi Ahmet Eraslan, “Yakın bir zamanda, Kestelspor yönetimine Bursaspor yönetimi olarak bir ziyarette bulunacağız. Sizlerde, bizim gibi göreve yeni geldiniz başarılar diliyorum. 6 yıl Kestelspor da yöneticilik yaptım. İnşallah hedef 3. lig olacaktır. Bursaspor bir çok ilçemiz takımlarına abilik yapmıştır. Fakat, abi şuan çok hasta ve yoğun bakımda. İnllah hep beraber el birliğiyle Bursasporumuzu süper lige çıkarıp, ardından da şampiyonluk yaşamak istiyoruz. Sizlerden aldığımız Selahattin kardeşimizin Bursaspor forması altında çok başarılara imza atacağına eminim. Selahattin, futbolcu bir aileden geliyor. İleride Bursaspor’a faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

     Kestelspor Kulüp Başkanı Kenan Cifci ise, “Bursaspor için yaptığınız çabalarınızı biliyoruz. Dediğiniz gibi abimiz şu an hasta. Ama, süper lige muhteşem bir dönüş yapacağından kuşkumuz yok. Selahattin kardeşimizin hedefi Bursaspor’du. Bursaspor’umuzu ayağa kaldıracak olan kendi çocuklarımızdır. Kestel Belediyespor olarak gelecek vaat eden çocuklarımıza sahip çıkıyoruz. Santrafor maalesefki pek yetişmiyor. Selahattin’in oynadığı mevkii santrofor, bu bakımdan ileride Bursaspor için faydalı işler yapacağına eminim. Kestelspor da 16 branş var. Belediye başkanımızın desteği ve yöneticilerimizin desteği ile hiçbir branşımızı yalnız bırakmıyoruz. Takımlarımızın hazırlık maçlarını dahi yöneticilerimizle birlikte izliyoruz. Bizleri yanında gören oyuncularımız için de motivasyon oluyor. Kestel belediyespor olarak çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Sizlere de teşekkür ediyorum” dedi.

Share
627 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?