logo

Kılıçdaroğlu bugün Bursa’da

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir dizi açılışlara katılmak ve STK temsilcileriyle buluşmak üzere Bursa’ya geliyor. CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, Nilüfer, Mudanya ve Gemlik belediyelerinin 26 Mart Cuma günü gerçekleştireceği açılış törenlerine tüm Bursalılar’ın davetli olduğunu vurgulayarak, programı kamuoyuna aktardı.

Programa göre ilk olarak saat 11.45’te Nilüfer Belediyesi’nin Çamlıca Mahallesi’nde hayata geçirdiği İzzet Şadi Sayarel Huzurevi ve Kreşi’nin açılışını yapacak olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, burada online bağlantıyla Nilüfer Belediyesi Lions&Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi Açılışını da gerçekleştirecek.

Saat 14.00’te Bademli’ye geçecek olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Mudanya Belediyesi Zübeyde Ana Çocuk Akademisi Açılışını yapacak. Kılıçdaroğlu Ayrıca Taş Mektep, Tirilye Sanatevi, Cumhuriyet Meydanı 1. Etabı’nın toplu açılışını yapacak.

Günübirlik Bursa ziyareti sırasında STK temsilcileriyle buluşup görüş alışverişinde de bulunacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açılış maratonundaki son durağı Gemlik olacak.

Hamidiye Mahallesi’nde saat 17.45’te başlayacak törende Gemlik Belediyesi Halk Market’in yanı sıra online bağlantı ile Kurşunlu Huzurevi, Uğur Böcekleri Kreşi ve Belediye Spor Salonu’nun açılışını da yapacak olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bu programın ardından Bursa’dan ayrılacak.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Bursa programı şöyle

26 Mart 2021 – Cuma

11.45 – Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi ve Kreşi Açılışı (Çamlıca Mah.) Ayrıca Online açılış: Nilüfer Belediyesi Lions&Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi Açılışı

14.15 – Mudanya Belediyesi Zübeyde Ana Çocuk Akademisi Açılışı (Bademli Mah) Ayrıca Toplu Açılış: Taş Mektep, Tirilye Sanatevi, Cumhuriyet Meydanı 1. Etabı

15.00 –STK temsilcileriyle buluşma (Baob)

17.45 – Gemlik Belediyesi Halk Market Açılışı (Hamidiye Mh 1. Irmak Sk) Ayrıca online toplu açılış: Kurşunlu Yaşlı Huzurevi, Uğur Böcekleri Kreşi, Spor Salonu

Share
1924 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?