logo

KOSABSel Felaketinde zarar görenleri yanında

Kestel Organize Sanayi Bölgesi (KOSAB) Yönetim Kurulu, 21 Haziran’da ilçenin 3 ayrı mahallesinde meydana gelen sel felaketinde mağduriyet yaşayan aileler için kolları sıvadı.
21 Haziran tarihinde Bursa’ya büyük bir kabus yaşatan sel felaketinin yaralarını sarmaya çalışan Kestel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, mağdur olan ailelere de desteklerini sürdürüyor.


Kestel ilçesine bağlı Dudaklı, Kayacık ve Narlıdere mahalleleri sel felaketinden büyük yara alırken, 5 vatandaşımız da yaşamını yitirmişti. Olayın yaşandığı ilk dakikadan itibaren süreci yakından takip eden Kestel Organize Sanayi Bölgesi(KOSAB) Yönetim Kurulu, düğmeye bastı.Kestel Organize Sanayi Bölgesi(KOSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hısımcıl, Dudaklı, Kayacık ve Narlıdere mahallelerinde meydana gelen sel felaketinde zarar gören ailelere destek olabilmek amacı ile 5 ailenin buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi ve televizyondan oluşan beyaz eşya ihtiyaçlarının yönetim kurulu tarafından karşılandığını söyledi.


Sel felaketinden zarar gören tüm ailelere geçmiş olsun dileklerini vurgulayan Başkan Hısımcıl, “Vefat eden vatandaşlarımızın yakınlarına da sabırlar temenni ediyoruz. Temin edilen beyaz eşyalar ailelere iletilmek üzere Kestel Belediyesi’ne teslim edildi” dedi. 
KOSAB Yönetim Kurulu olarak imkanları ölçüsünde sosyal projelerin içinde yer almaya gayret gösterdiklerini dile getiren Başkan Cem Hısımcıl, “COVID-19 pandemi döneminde Cumhurbaşkanlığımızın  yürütmüş olduğu  “Biz Bize Yeteriz Türkiye” kampanyasına , yine aynı dönemde Bursa Valiliğimiz ile BTSO tarafından başlatılan “Vefa Sosyal Destek” kampanyasına destek olduk. Bundan sonra da katkı koymaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Share
8088 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?